Dzisiaj jest: niedziela, 5 lipca 2015 r.
Sport
Region:
Sport » 05 lipca 2015, godz. 13:14 » DM,fot. MOSiR "Centrum" » komentarzy: 0

Wodzisławski runmageddon na Balatonie

Wodzisławski runmageddon na Balatonie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Dziś na Balatonie odbyła III Regatta Crossfit Aquatlon - wydarzenie łączące różne dyscypliny sportowe. Uczestnicy mieli nie lada wyzwanie - musieli przepłynąć 500 m a następnie przebiegnąć 6,8 km. Dodatkowo na trasie rozstawionych było kilka przeszkód m.in. drabinki czy worki z piaskiem. Organizatorami tego wydarzenia byli: Klub Sportowy Cross - Sport Wodzisław Śląski, Miasto Wodzisław Śląski, Sklep sportowy Monsun Wodzisław Śląski, Centrum Wellness "Balance" Wodzisław Śląski oraz MOSiR Centrum Wodzisław Śląski. Zobacz zdjęcia.

Więcej »
Sport » 05 lipca 2015, godz. 09:04 » TB » komentarzy: 0

Meander Orient Express - edycja 2015

Meander Orient Express - edycja 2015 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Upalna pogoda nie przeszkodziła w dobrej zabawie podczas 1. dnia drugiej edycji imprezy Meander Orient Express, zorganizowanej przez Klub Kajakowy Meander. Dziś odbył się etap I - Orient, rozegrany na Odrze na odcinku Chałupki-Zabełków oraz na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Olza". Każda zgłoszona osada otrzymała przed startem mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Więcej »
Sport » 04 lipca 2015, godz. 17:30 » Dawid Machecki » komentarzy: 0

Niesamowite sportowe emocje zagościły na wodzisławski rynek

Niesamowite sportowe emocje zagościły na wodzisławski rynek - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Wysokie loty, niesamowite ewolucje, mega show i gwiazdy dirtowych tras - taka atmosfera panuje dzisiaj na wodzisławskim rynku. Wszystko to odbywa się za sprawą cyklu Wombat Dirt Jumping Cup, który jest rozgrywany w ramach Pucharu Świata. Zawodnicy do pokonania mają trzy ziemne nasypy. Pierwszy z nich pozwala na bardzo wysokie loty, które dochodzą nawet do 8 metrów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Więcej »
Rusza tradycyjny turniej "Dzikich Drużyn" - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Sport » 04 lipca 2015, godz. 09:19 » UM » komentarzy: 0

Rusza tradycyjny turniej "Dzikich Drużyn"

Wodzisław Śląski:

Wzorem lat ubiegłych już w poniedziałek, 6 lipca, odbędzie się I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn" na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 5 na ulicy Tysiąclecia.

Więcej »
Reklama
Reklama
Dziewczyny z KS SWD Wodzisław Śląsk w drugiej lidze - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Sport » 02 lipca 2015, godz. 14:29 » UM Wodzisław » komentarzy: 0

Dziewczyny z KS SWD Wodzisław Śląsk w drugiej lidze

Wodzisław Śląski:

Wystarczył zaledwie jeden sezon, aby zawodniczki KS SWD Wodzisław Śląski awansowały do II ligi piłki nożnej kobiet.

Więcej »
Sport » 02 lipca 2015, godz. 10:15 » UM Rydułtowy » komentarzy: 0

Zawodniczki UKS "Feniks" Rydułtowy pokazały się z dobrej strony podczas Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich

Zawodniczki UKS "Feniks" Rydułtowy pokazały się z dobrej strony podczas Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Rydułtowy: UKS "Feniks" Rydułtowy znów może się pochwalić sporym sukcesem. Na zakończonych niedawno Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich rozegranych w Raszkowie, Martyna Papierak i Agnieszka Bolenda wywalczyły wysokie lokaty. Więcej »
Sport » 02 lipca 2015, godz. 08:57 » Krzysztof Magiera » komentarzy: 0

Już w sobotę salta na rowerze nad dachami wodzisławskich kamienic

Już w sobotę salta na rowerze nad dachami wodzisławskich kamienic - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Wielkie odliczanie trwa! W najbliższą sobotę, 4 lipca na rynku w Wodzisławiu Śląskim zobaczymy rowerowe show! Do miasta będącego południową bramą Polski zjadą prawdziwi herosi akrobacji rowerowych. Będą walczyć o punkty do klasyfikacji Pucharu Świata - FMB World Tour i o zwycięstwo w cyklu Pucharu Polski - Wombat Dirt Jumping Cup!

Więcej »
Sport » 01 lipca 2015, godz. 11:26 » Sławomir Matusewicz » komentarzy: 0

Drugi turniej z cyklu XXV Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym

Drugi turniej z cyklu XXV Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

28 maja w Szkole Podstawowej Nr 21 w Wodzisławiu Śląskim rozegrano drugi turniej z cyklu XXV Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym.  

Więcej »
Sport » 01 lipca 2015, godz. 08:49 » WR » komentarzy: 0

Za nami kolejna edycja Powiatowego Rajdu Rowerowego

Za nami kolejna edycja Powiatowego Rajdu Rowerowego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: W niedzielę, 28 czerwca, drogi powiatu wodzisławskiego opanowali rowerzyści. Byli to uczestnicy siedemnastego Powiatowego Rajdu Rowerowego. Więcej »
Sport » 29 czerwca 2015, godz. 10:46 » Nikol Urbaniec » komentarzy: 0

Rafał Pasierbek na Automaster Show 2015

Rafał Pasierbek na Automaster Show 2015 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W sobotę i niedzielę lotnisko w Kamieniu Śląskim zamieniło się w park motoryzacyjnej rozrywki. Gościem specjalnym był Rafał Pasierbek znany pod pseudonimem Stunter 13. 

Więcej »
Sport » 29 czerwca 2015, godz. 09:11 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 0

Tworków Cup 2015: Deszczowy drugi dzień piłkarskich zmagań. Naprzód lepszy od Startu. Puchar pojechał do Rydułtów

Tworków Cup 2015: Deszczowy drugi dzień piłkarskich zmagań. Naprzód lepszy od Startu. Puchar pojechał do Rydułtów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W drugim, niestety deszczowym, dniu III edycji Tworków Cup emocji nie brakowało. Dzięki całej obsadzie na każdym boisku toczyła się walka o każdy centymetr boiska. Na pochwały zasłużyli w szczególności gracze z rocznika 2007 miejscowego LKS. Choć przegrywali kolejne spotkania, nie poddawali się i na boisku walczyli całym zespołem, choć przeciwnik niejednokrotnie przewyższał ich dwa razy. Ostatecznie, po zaciętej walce w fazie grupowej do finału awansowały zespoły Startu Pietrowice i Naprzodu Rydułtowy. W regulaminowym czasie nie było rozstrzygnięcia, zwycięzcę wyłoniał dopiero seria rzutów karnych. Puchar Wójta gminy Krzyżanowice pojechał do Rydułtów. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

Więcej »
Sport » 29 czerwca 2015, godz. 08:58 » Monsum » komentarzy: 0

II Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking

II Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Powiat: 12 lipca będzie miała miejsce kolejna edycja Monsun Korony Śląska Nordic Walking która odbędzie się w ramach II Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking. Zawody zostaną przeprowadzone na ośrodku Gosław Sport Center przy ul. Cisowej 6 w Wodzisławiu Śląskim. Organizatorzy uhonorują uczestników w 6 kategoriach wiekowych. Dodatkowo dla wszystkich przewidziano oryginalne bite medale, quiz z nagrodami oraz wypoczynek na otwartym basenie GSC. Więcej »
Mieszkańcy Mszany po raz drugi wzięli udział w spływie kajakowym - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Sport » 28 czerwca 2015, godz. 09:24 » UG Mszana » komentarzy: 0

Mieszkańcy Mszany po raz drugi wzięli udział w spływie kajakowym

Mszana:

W minioną sobotę Gminny Ośrodek Sportu zorganizował kolejny spływ kajakowy po meandrach Odry. Mimo niesprzyjającej pogody kilkunastoosobowa grupa z naszej gminy uczestniczyła w spływie na trasie Chałupki – Zabełków. 

Więcej »
Sport » 28 czerwca 2015, godz. 09:14 » red. » komentarzy: 0

Balaton MTB Triathlon już za nami!

Balaton MTB Triathlon już za nami! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: Wczoraj na wodzisławskim Balatonie panowały iście sportowe emocje, ponieważ odbył się tam pierwszy w tym roku triathlon. Uczestnicy zawodów do przepłynięcia mieli 400 metrów, później przesiadali się na rower aby przejechać 10 kilometrów, a na końcu czekał ich bieg (3 km). W ramach zawodów zorganizowany również został duathlon dla najmłodszych do 10 lat oraz triathlon w krótszej wersji dla dzieci w wieku 10-12 oraz 13-15 lat. Więcej »
Sport » 27 czerwca 2015, godz. 22:50 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 0

Tworków Cup 2015: Emocjonujące potyczki w Tworkowie. Piłkarze MKP Odra Wodzisław na podium

Tworków Cup 2015: Emocjonujące potyczki w Tworkowie. Piłkarze MKP Odra Wodzisław na podium - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region: Mieszkańcy Tworkowa i kibice zaproszonych zespołów byli świadkami nie lada emocji piłkarskich. W dniu dzisiejszym rozegrany został bowiem spotkania pierwszego dnia turnieju Tworków Cup. Jest to już III edycja tego, stojącego na naprawdę wysokim poziomie piłkarskiego przedsięwzięcia. Emocji w każdym meczu z udziałem młodych adeptów futbolu (rocznik 2003 i młodsi) nie brakowało. Jutro dalsze emocje. Zobacz zdjęcia z meczów i wręczenia medali oraz pamiątkowych dyplomów. Więcej »
Partnerzy portalu
Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
Partnerzy portalu
 • Dentica24
 • Ekologia
 • Oferta prezentacji w naszenieruchomosci.com
 • Nasze Rydułtowy
Kalendarz
«
Lipiec 2015
»
PoWtŚrCzPtSoNd
3
 • Rock&Reggae Summer Party w Olzie
4
 • Wysokie loty czyli Puchar Świata w Wodzisławiu Śląskim
5
 • XV Dni Gminy Gorzyce w Plenerze GOTSiR "NAUTICA"
 • III zlot motocyklowy i festyn rodzinny w stylu country!
 • III Regatta Crossfit Aquatlon "Brama Południa"
6
 • Rusza tradycyjny turniej "Dzikich Drużyn"
8
 • Wybierz się w niezwykłą kosmiczną podróż
9
 • "Muzeum na kółkach" zawita do Wodzisławia
10
 • "Muzeum na kółkach" zawita do Wodzisławia
 • Konkurs fotograficzny: odkryj swój powiat i wygraj cenne nagrody
11
 • "Muzeum na kółkach" zawita do Wodzisławia
12
 • II Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking
Pogoda
Ankieta
Która inwestycja jest w Wodzisławiu priorytetem?
Budowa Rodzinnego Parku Rozrywki w Jarach
Likwidacja Sakandrzoka
Przebudowa drogi między Radlińską-26 Marca a rondem przy Tesco
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | Regulamin | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszwodzislaw.com wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij