Dzisiaj jest: czwartek, 30 czerwca 2016 r.
Sport
Region:
Sport » 30 czerwca 2016, godz. 08:15 » UM Wodzisław » komentarzy: 0

Udany sezon wodzisławskich piłkarek

Udany sezon wodzisławskich piłkarek - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Bardzo dobrym wynikiem zakończyły rozgrywki ligowe piłkarki SWD Wodzisław Śląski. Podopieczne trenera Sebastiana Klimka zajęły siódme miejsce w tabeli II ligi w swoim debiucie na tym szczeblu współzawodnictwa.

Więcej »
Sport » 29 czerwca 2016, godz. 09:33 » Dawid Machecki » komentarzy: 0

Na co dzień student prawa, bokser z zamiłowania. Wodzisławianin osiągnął niebywały sukces. Tytuł Akademickiego Mistrza Polski dla Adama Pawłowskiego!

Na co dzień student prawa, bokser z zamiłowania. Wodzisławianin osiągnął niebywały sukces. Tytuł Akademickiego Mistrza Polski dla Adama Pawłowskiego! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: Po czteroletniej przerwie w rywalizacji bokserskiej postanowił powrócić na ring i... powrócił z przytupem. Adam Pawłowski, bo to o nim mowa opowiedział nam o swoim niebywałym sukcesie. Więcej »
Sport » 27 czerwca 2016, godz. 20:02 » MK » komentarzy: 0

Deszcz ich nie przestraszył. Za nami kolejny rajd rowerowy

Deszcz ich nie przestraszył. Za nami kolejny rajd rowerowy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: Kilkuset rowerzystów pomimo niesprzyjającej aury pokonało trasę tegorocznego Powiatowego Rajdu Rowerowego. Impreza odbyła się już po raz osiemnasty. Więcej »
Rydułtowscy szachiści zostali Wicemistrzami Śląska Juniorów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Sport » 26 czerwca 2016, godz. 09:27 » UM Rydułtowy » komentarzy: 0

Rydułtowscy szachiści zostali Wicemistrzami Śląska Juniorów

Rydułtowy: Zawodnicy UKS "Ognisko" Rydułtowy potwierdzili swój wysoki poziom podczas zakończonych niedawno Mistrzostw Śląska Juniorów w szachach. Na 24 drużyny biorące udział w zawodach reprezentanci Rydułtów zajęli drugie miejsce. Więcej »
Reklama
Reklama
Sport » 25 czerwca 2016, godz. 22:46 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 0

Drugi dzień zmagań w Tworków Cup 2016. MKP Odra Centrum Wodzisław z podwójną koroną

Drugi dzień zmagań w Tworków Cup 2016. MKP Odra Centrum Wodzisław z podwójną koroną - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W sobotę, od wczesnych godzin porannych na boisku w Tworkowie rozegrano mecze II dnia turnieju Tworków Cup, tym razem w kategorii Orlików (rocznik 2005). Na czterech boiskach mierzyły się zespoły z naszego regionu jak i zagranicy. Po kilku godzinach zmagań najlepsi okazali się gracze Odry Centrum, wygrywając wszystkie swe spotkania grupowe, oraz finał. Dodatkowo, królem strzleców został Bartek Laskowski (na zdjęciu w czerwonym stroju). Zobacz obszerną galerię zdjęć.

Więcej »
Sport » 24 czerwca 2016, godz. 23:28 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 0

Tworków Cup 2016: Piłkarski początek wakacji. Gwarek Zabrze zwycięski, wodzisławska Odra trzecia

Tworków Cup 2016: Piłkarski początek wakacji. Gwarek Zabrze zwycięski, wodzisławska Odra trzecia - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W pierwszy dzień wakacji, w niemal tropikalnej temperaturze na boisko w Tworkowie wybiegli zawodnicy z rocznika 2003. W szranki stanęło dziesięć zespołów, podzielonych na dwie grupy. Po kilku godzinach zmagań, w których temperatura na pewno nie pomagała wszystko było jasne. Pierwsze miejsce przypadło w udziale zabrzańskiemu Gwarkowi, drugie raciborskiej Unii, a na najniższym stopniu podium stanęli gracze MKP Odry Centrum Wodzisław Śląski. Ekipa gospodarzy uplasowała się na "najgorszym" dla sportowców czwartym miejscu. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia imprezy.

Więcej »
Sport » 23 czerwca 2016, godz. 21:14 » DM » komentarzy: 3

Sportowe emocje na deskach WCK. Za nami I Gala Judo Kids

Sportowe emocje na deskach WCK. Za nami I Gala Judo Kids - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się I Gala Judo Kids. Podczas imprezy organizatorzy przekonywali, że judo to nie tylko sport. To lekcja życia, przyjaźń na lata i przede wszystkim dobra zabawa. Uczestnicy gali zaprezentowali swoje wybitne umiejętności, a to wszystko pod okiem trenerki Sandry Pniak. Nie brakowało także ciepłych słów, podziękowań i wzruszeń. FOTO i WIDEO. Więcej »
Unia Turza Śląska w III lidze! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Sport » 22 czerwca 2016, godz. 20:12 » (greh) fot. slaskie.tv » komentarzy: 0

Unia Turza Śląska w III lidze!

Gorzyce:

Po długim i wyczerpującym sezonie Unia z Turzy Śląskiej osiągnęła upragniony cel. Po pokonaniu w dwumeczu mistrza I grupy IV ligi awansowała do III ligi. Bramki w dwumeczu strzelali: Paweł Kulczyk (dwie w Tarnowskich Górach) i Paweł Polak (dwie w środowym rewanżu w Turzy Śląskiej). Gratulujemy sukcesu, życząc jednocześnie wielu dobrych spotkań na wyższym szceblu rozgrywek. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania oraz posłuchania pomeczowych wypowiedzi trenerów.

Więcej »
Sport » 21 czerwca 2016, godz. 08:58 » UG Mszana » komentarzy: 0

Blisko 180 zawodników stanęło na starcie Śląskiego Maratonu Rowerowego. Zawody rozegrano po raz siódmy, a drugi w Mszanie

Blisko 180 zawodników stanęło na starcie Śląskiego Maratonu Rowerowego. Zawody rozegrano po raz siódmy, a drugi w Mszanie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Mszana: Uczestnicy imprezy, którzy zjawili się w Mszanie z całej Polski, mieli do pokonania 100-kilometrową pętlę. Oczywiście większość z nich pokonywała ją kilkakrotnie, bowiem rywalizowano w siedmiu kategoriach na dystansach od 100 do 650 km. Najlepszym pobicie rekordu na 650 km zajęło niespełna 21 godzin! Więcej »
Sport » 20 czerwca 2016, godz. 00:45 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 0

Nerwówka w Bieńkowicach. Baraż nie dla Rogowa

Nerwówka w Bieńkowicach. Baraż nie dla Rogowa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Gorzyce:

W ostatniej kolejce sezonu 2015/2016 doszło do naprawdę emocjonującego starcia. Naprzeciw siebie stanęły ekipy wicelidera z Bieńkowic, oraz zajmującej trzecie miejsce Przyszłości Rogów. Pierwsza połowa, przynajmniej w wykonaniu zespołu gości, była dość niemrawa. Przyjechali oni do Bieńkowic z wolą zwycięstwa i gry w barażu o A klasę. Niestety, to nie oni strzelili bramkę jako pierwsi. Dokonali tego gospodarze. Po zdobyciu gola, ekipa wicelidera próbowała strzelać kolejne, lecz bezskutecznie, przez co pierwsza część meczu zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Zdzisława Małysa.

Więcej »
Sport » 19 czerwca 2016, godz. 13:50 » Dawid Machecki, Powiat Wodzisławski » komentarzy: 0

Ponad 270 sportowców wzięło udział w Festiwalu Biegowym o Puchar Starosty Wodzisławskiego

Ponad 270 sportowców wzięło udział w Festiwalu Biegowym o Puchar Starosty Wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Na terenie Gosław Sport "Center" w Wodzisławiu Śląskim odbył się Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego. Zawodnicy startowali w biegu na 1 milę oraz 10 km. Odbył się również bieg Krasnala oraz Juniora, zorganizowano także marsz nordic walking. FOTO. WYNIKI.

Więcej »
Sport » 18 czerwca 2016, godz. 11:11 » Matusewicz Sławomir, foto: KRS „RELAKS” » komentarzy: 0

Brąz dla siatkarzy wodzisławskiego "Relaksu"

Brąz dla siatkarzy wodzisławskiego "Relaksu" - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

W dniach od 10 do 11 czerwca w Sierakowie odbył się XI Ogólnopolski Festiwal Sportu i Zdrowia. Podczas tego wydarzenia Wodzisław Śląski reprezentowany był przez zawodników KRS TKKF "RELAKS".

Więcej »
Sport » 16 czerwca 2016, godz. 09:47 » materiał nadesłany » komentarzy: 3

Octagon Team: Czołowe miejsca w klasyfikacji dzieci!

Octagon Team: Czołowe miejsca w klasyfikacji dzieci! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

2 czerwca w Katowicach odbyło się podsumowanie startów w Lidze dzieci i młodzieży Jiu Jitsu. Najmłodsi zawodnicy Octagon Team Wodzisław, po ośmiu startach w poszczególnych zawodach, zajęli w swoich kategoriach wagowych czołowe pozycje.

Więcej »
Zawody w tenisie stołowym w Wałbrzychu z udziałem sportowca z Wodzisławia - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Sport » 15 czerwca 2016, godz. 09:25 » Matusewicz Sławomir » komentarzy: 1

Zawody w tenisie stołowym w Wałbrzychu z udziałem sportowca z Wodzisławia

Region:

W dniach od 10 do 12 czerwca w Wałbrzychu odbywał się turniej końcowy cyklu zawodów w ramach Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w tenisie stołowym w sezonie 2015/2016. Udział w nich wziął Antoni Szwab – przedstawiciel Klubu Rekreacyjno Sportowego TKKF „RELAKS” Wodzisław Śląski.

Więcej »
Sport » 13 czerwca 2016, godz. 13:29 » Fot. Magdalena Rymer » komentarzy: 0

Grzegorz Adamczyk katem Krzyżkowic

Grzegorz Adamczyk katem Krzyżkowic - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Pszów:

Ekipa Krzyżkowic już w czasie meczu w Kornowacu kilka kolejek temu zapowiadała, że ma zamiar powalczyć z Bieńkowicami, co udowodniła wczoraj na własnym boisku. Gracze Krzysztofa Polczyka napędzili nie lada strachu ekipie wicelidera. Choć przegrywali od 21. minuty, to na wyrównanie potrzebowali zaledwie 480 sekund. Remis 1:1, mimo sytuacji z obu stron utrzymywał się aż do 60. minuty, kiedy to Grzegorz Adamczyk, nominalny obrońca, pokonał golkipera gospodarzy. Wygrana nie zapewnia jeszcze całkowitego spokoju zespołowi Zdzisława Małysa. Decydujące będzie starcie z rezerwami Rogowa, nad którymi Bieńkowice mają trzy punkty przewagi. Aby na sto procent zagrać w barażu ekipa z gminy Krzyżanowice potrzebuje minimum remisu.

Więcej »
Partnerzy portalu
Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
Galeria Bobasa
Partnerzy portalu
 • Dentica24
 • Ekologia
 • Oferta prezentacji w naszenieruchomosci.com
 • PWSZ Racibórz
 • Nasze Rydułtowy
 • Nautica
 • Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim
Kalendarz
«
Czerwiec 2016
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
2
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
3
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
4
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
 • Znamy dokładny program XXI Dni Pszowa. W tym roku impreza odbędzie się na Rynku
5
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
 • Znamy dokładny program XXI Dni Pszowa. W tym roku impreza odbędzie się na Rynku
6
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
7
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
8
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
9
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
10
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
11
 • Już niedługo II Rogowski Bieg Parafialny!
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
12
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
13
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
14
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
15
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
16
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
17
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
18
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
19
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
20
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
21
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
22
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
23
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
24
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
25
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
26
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
27
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
28
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
29
 • Chcesz pozyskać pieniądze na nowe miejsca pracy? Weź udział w spotkaniu
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
30
 • Utrudnienia w Radlinie. Ulica Wantuły nieprzejezdna
 • Ostatnie przedwakacyjne spotkanie Klubu Podróżnika
 • Oddaj krew, uratuj życie. Rusza Konwój Muszkieterów
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Iwan Sokulski
Iwan Sokulski
Iwan Sokulski urodził się 16 maja. Rodzice Wioleta i Marcin powitali syna, który ważył 3875 gram i mierzył 57 cm.
zobacz więcej »
Najciekawsze zdjęcia
Pogoda
Ankieta
Podoba ci się nowa szata graficzna strony internetowej Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim?
Jest lepsza od poprzedniej
Jest fajna
Jest nieczytelna
Poprzednia była lepsza
Nie mam zdania
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PWSZ Racibórz | Regulamin | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszwodzislaw.com wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij