Udany start zawodników "Relaksu" w II Grand Prix Bielska-Białej

Udany start zawodników
0
Region:

1 maja w Hali Sportowej w Bielsku-Białej spotkało się kilkudziesięciu zawodników którzy rozegrali II turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Bielska-Białej w kategoriach wiekowych oraz kategorii open. W turnieju wzięła udział również czteroosobowa ekipa z wodzisławskiego klubu TKKF Relaks.

Grzegorz Marciniec dwukrotnie stanął na podium zajmując II miejsca w kategorii 40-49 oraz w silnie obsadzonej kategorii open kończąc gry finałowe w swoim stylu czyli „przegrany mecz wygrywał z uśmiechem na twarzy”.

W kategorii 60+ startowało 3 zawodników z Wodzisławia Śląskiego. Rewelacyjnie spisał się Jerzy Wrzód który zajął I miejsce pokonując w półfinale doskonałego obrońcę z Lędzin Tadeusza Kufla 3-2 by w finale pokonać 3-1 zwycięzcę I Turnieju GP Henryka Pietrzaka ze Skoczowa. III miejsce zajął Wojciech Kaptur pokonując w grze o trzecie miejsce Tadeusza Kufla 3-0 a po drodze pokonując jeszcze 4 zawodników. Antoni Szwab zajął miejsce 13-16.