Sport27 lipca 201610:23

Turniej oldbojów o Puchar Wójta Gminy na boisku sportowym w Mszanie

Turniej oldbojów o Puchar Wójta Gminy na boisku sportowym w Mszanie  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Mszana:

W miniony piątek odbył się Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Mszana. Pod okiem sędziego cztery zaproszone zespoły rywalizowały na murawie przy ulicy Sportowej w Mszanie.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny Oldbojów z Świerklan, Wilchw, Pszczyny i Mszany. Każdy mecz trwał 20 minut, po 10 minut połowa.

Po emocjonujących rozgrywkach na zawodników czekał poczęstunek. Drużyny na podium otrzymały puchary i dyplomy wręczane przez dyrektora GOS Adama Antończyk.

I miejsce zdobyła drużyna z Świerklan, która wygrała wszystkie spotkania w tym turnieju. Na drugim miejscu plasował zespół z Pszczyny, trzeci zaś byli gospodarze, a na czwartym miejscu był zespół z Wilchw. Turniej zorganizował Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie.

Mecze:
Oldboje MSZANA vs Oldboje ŚWIERKLANY 0:2 (bramki: Jerzy Olszewski)
Oldboje WILCHWY vs Oldboje PSZCZYNA 0:5 (bramki: Mirosław Malik x3, Marek Wacławczyk, Rafał Folek)
Oldboje ŚWIERKLANY vs Oldboje PSZCZYNA 1:0 (bramka: Krzysztof Gąsior)
Oldboje WILCHWY vs Oldboje MSZANA 0:1 (bramka: Janusz Muszyński)
Oldboje MSZANA vs Oldboje PSZCZYNA  1:2 (bramka: Mirosław Malik x2)
Oldboje WILCHWY vs Oldboje ŚWIERKLANY 0:9 (bramki: Krzysztof Gesor x3, Łukasz Olszewski x4, Tomasz Sobik, Jerzy Olszewski)

Autor: UG Mszana, dawid@naszwodzislaw.com