Najnowsze wiadomości

Sport31 marca 201409:04

Koszykarze MKS Wodzisław Śląski wygrali w Zabrzu

Koszykarze MKS Wodzisław Śląski wygrali w Zabrzu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Wodzisław Śląski:

Młodzi koszykarze MKS Wodzisław Śląski dalej bardzo dobrze grają w rozgrywkach o Mistrzostwo Śląska w kategorii młodzików. W dniu 28 marca 2014 r. odnieśli kolejne, zdecydowane zwycięstwo w meczu wyjazdowym w Zabrzu.

Pierwsze dwie kwarty to przewaga wodzisławian. Jednak gra nie kleiła się tak jak można było tego oczekiwać. Koszykarze MKS Wodzisław zagrali nienajlepiej w obronie. Na przerwę zawodnicy MKS- u zeszli wygrywając 45:25. W trzeciej kwarcie spotkania wreszcie było widać bardzo dobrą grę, do jakiej w ostatnich meczach przyzwyczaili młodzicy MKS Wodzisław. Od razu przewaga w grze odbiła się na tablicy wyników. Kwarta wygrana różnicą 19 punktów. Czwarta kwarta to dalsza kontrola spotkania przez drużynę gości co doprowadziło do pewnego wygrania całych zawodów. W zespole z Wodzisławia wyróżnił się Łukasz Laskowski - zdobywca 32 punktów.

MKS Zabrze - MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 47:94 (11:23, 14:22, 11:30, 11:19)

Punkty dla MKS WODZISŁAW Śl. zdobyli: Laskowski Łukasz 32 (2X3pkt.), Michałowski Patryk 13, Szlachta Rafał 13, Adamczyk Michał 10, Przybyła Łukasz 9, Szlachta Robert 6, Kyrcz Szymon 5, Moczała Dawid 4, Sosna Jakub 2. W zawodach brał też udział: Płonka Grzegorz, Tkocz Patryk, Zanibol Adrian. Trener zespołu: Marek Malik.

W najbliższej kolejce spotkań wodzisławianie wyjeżdżają do Gliwic, a 11.04.2014. o godz. 18.00 zapraszamy do hali ZS nr 3 w Wodzisławiu Śląskim na mecz u siebie z czołową drużyną na Śląsku w tej kategorii rozgrywkowej Hawajskimi Koszulami Żory.

Uczestnictwo w rozgrywkach jest częścią zadania „Po zdrowie i przyszłość z wodzisławską koszykówka i narciarstwem biegowym. Projekt na rok 2014”, które jest wspierane przez Prezydenta Miasta Wodzisław Śl.

źródło: MKS Wodzisław Śląski

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.