Sport7 lipca 201712:09

Udane Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich

Udane Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Wodzisław Śląski: W dniach 24-25 czerwca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym, na których zawodniczka szkółki kolarskiej MOSiR "CENTRUM" pokazała się z bardzo dobrej strony.

W sobotę rozegrano wyścig indywidualny na czas, w niedzielę wyścig ze startu wspólnego. Szkółkę kolarską MOSiR "CENTRUM" reprezentowała Nadia Hartman, która zarazem była jedną z najmłodszych uczestniczek tegorocznych mistrzostw Polski. Na starcie pojawiło się ponad 350 zawodników z całej polski, nasza reprezentantka startowała w kategorii klas czwartych. W jeździe indywidualnej na czas na 3 km zajęła 11 miejsce z czasem 5:48. Warto podkreślić, że był to drugi wynik w roczniku Nadii oraz 2 miejsce pośród zawodników Śląsku. Ze startu wspólnego Nadii udało się wywalczyć 13 miejsce, co również dało 2 miejsce w roczniku Nadii oraz pierwsze spośród zawodników śląskich. Sama zawodniczka jak i trener zaliczają wyjazd do bardzo udanych. Wiele nowych doświadczeń, które zdobyli będzie owocowało na następnych wyścigach.

Nadii gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

Autor: MOSiR , dawid@naszwodzislaw.com