Sport1 marca 201808:17

Wodzisławski Relaks zmierza po awans do III Ligi tenisa stołowego

Wodzisławski Relaks zmierza po awans do III Ligi tenisa stołowego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0

28 lutego zespół tenisa stołowego klubu TKKF Relaks rozegrał spotkanie z drużyną KS Ogniwo II Rogoźna Żory. Pełen emocji mecz zakończył się zwycięstwem wodzisławian 7:3.

Mecz stał na wysokim poziomie, a wszystkie rozgrywki dostarczały wielu wrażeń. Najwięcej emocji dostarczył - zakończony po pięciosetowej walce - dziesiąty i ostatni pojedynek. Naprzeciwko siebie stanęli zawodnik gości Wiesław Bańczyk i zawodnik drużyny gospodarzy Robert Musur. Pierwszy set tego pojedynku zakończył się wynikiem korzystnym dla Wiesława Bańczyka 13:11. Kolejnego seta wygrał także Wiesław Bańczyk 12:10 i wynik w tym spotkaniu wynosił 2:0 dla zawodnika gości. Ostatnie trzy decydujące sety wygrał wodzisławianin Robert Musur w stosunku 11:8, 11:9 i 11:3 i ustalił wynik tego pojedynku na 3:2.

Drużyny wystąpiły w składach:

• KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski: kapitan Bogusław Balawajder, Marciniec Grzegorz, Musur Robert, Wrzód Jerzy.
  • KS Ogniwo II Rogoźna Żory: kapitan Miśkiewicz Michał, Bańczyk Wiesław, Boberek Adam, Czyż Dawid.