Młodzi, zdolni, blisko kultury
Starostwo powiatowe uhonorowało tych uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wodzisławskiego, którzy wyróżniają się w działalności kulturalnej. Uroczystość odbyła się we wtorek w Zespole Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich.
Poniżej lista uczniów i nauczycieli uhonorowanych przez starostwo:
Opiekunowie: Katarzyna Kolorz, Helena Matys, Beata Robakowska, Renata Szymanek
Magdalena Lech Paweł Malerz
Ilona Łatka Kamil Falenta
Karina Kotas Michał Cebula
Anna Winkler Mateusz Lisiecki
Karolina Szymanek Michał Ptaszyński
Dominika Sosna Łukasz Obiegły
Ewa Brudny Aleksandra Chmielewska
Marta Zbroja Weronika Stus
Sabina Nietrzpiel Katarzyna Kieś
Opiekun: Małgorzata Chodura
Karina Kozub
Monika Rymiszewska
Opiekunowie: Anna Zimoch, Monika Hibner, Ewelina Limanowska-Golda, Piotr Frączek
Daniel Czerwik
Mateusz Brzoska
Dawid Kwiatoń
Mateusz Mazur
Dawid Pawela
Łukasz Jackowski
Opiekun: Sylwia Bańczyk
Tomasz Zaporski
Błażej Kopiec
Szymon Moczarski
Dominika Zimoń
Sebastian Fojcik
Krystian Szulik
Ewelina Paszek
Kamila Sówka
Opiekunowie: Ilona Bazan, Anna Rynkiewicz – Ryszka
Michał Banasiak Dawid Boldys
Michał Fiołka Daniel Fojcik
Klaudia Kurant Michał Kluba
Przemysław Machnik Magdalena Małecka
Sara Mendrala Wojciech Pawliczek
Jacek Samul Bogumił Staniczek
Andrzej Warcok Kamil Zuzga
Opiekunowie: Joanna Bizon, Jolanta Schewior
Patryk Pukowiec Łukasz Klimas
Katarzyna Wintoniak Grzegorz Kozub
Leszek Żydek Karolina Prokop
Wojciech Obstój Izabela Wita
Aleksandra Sachs Paulina Szymkowiak
Kamila Oślizło Karolina Konopka
Monika Pańczyk
Opiekunowie: Władysława Bańczyk, Iwona Ryż, Katarzyna Koszorz, Gabriela Nocoń, Ewa Faroń, Joanna Kramarczyk
Martyna Chmielewska Aleksandra Sitek
Dorota Sitek Paweł Janeta
Justyna Adamczyk Krzysztof Łoboziak
Piotr Reclik Agata Skaba
Jagoda Bojarczuk Monika Czogalik
Tymoteusz Cieciera Sabina Capek
Martina Capek Marta Hanzlik
Wojciech Ciuraj
Opiekunowie: Barbara Budka, Jolanta Kuźbińska- Kin, Anna Politowicz, Anna Przybyła- Skatuła, Marlena Salamon- Żymełka, Aleksandra Wycisk- Gola
Robert Adamczyk Karolina Boryczka Urszula Warzecha
Weronika Chłapek Tomasz Job Magdalena Tytko
Patryk Kamiński Rafał Kawczyński Marek Trzebowski
Zuzanna Kondziołka Małgorzata Konopka Wiktoria Tomala
Katarzyna Kowalska Majka Kowalska Marta Serafin
Aldona Krakowska Natalia Krawczyk Dawid Rączka
Agnieszka Maciejczyk Piotr Kroczek Patryk Skrzyszowski
Opiekunowie: Krystyna Osińska-Francuz, Katarzyna Konofał
Agata Mołdrzyk Jessica Szczyrba
Rafał Salich Łukasz Bizoń
Karolina Nowak Barbara Sowińska
Katarzyna Jędrysik Martyna Wycisk
Sonia Szczegielniak Patrycja Buko
Roksana Durczok Aneta Tront
Roksana Jędryca Marek Lepczak
Olimpia Malina
Komentarze (0)
Dodaj komentarz