Dzisiaj jest: wtorek, 28 lutego 2017 r.
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Styl życia » Zdrowie » 27 lutego 2017, godz. 08:46 » TB » komentarzy: 0

Marzy ci się relaks od stóp do głów? Masujemy!

Marzy ci się relaks od stóp do głów? Masujemy! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Marzysz czasem o przyjemnym masażu, po którym możesz poczuć się błogo i beztrosko, po którym przejdą dolegliwości, który pozwoli ci zapomnieć o codziennych stresach? Z pewnością tak. Co powiesz na profesjonalny zabieg w zaciszu twojego domu, w miejscu, które wpływa na ciebie uspokajająco? Teraz to możliwe - mobilne studio masażu Masujemy zaprasza!

Więcej »
Reklama
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 21:51 » komentarzy: 0

Wiemy, kiedy odbędą się 48. Dni Wodzisławia Śląskiego

Wiemy, kiedy odbędą się 48. Dni Wodzisławia Śląskiego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Tegoroczne, 48. Dni Wodzisławia Śląskiego odbędą się w dniach 9-11 czerwca. Główne atrakcje związane z trzydniowym świętem miasta będą miały miejsce, dokładnie jak rok temu, na rynku oraz stadionie miejskim przy Bogumińskiej. Jak na razie, więcej informacji owiana jest tajemnicą, zostało jednak stworzone oficjalne wydarzenie na FB, to w tym miejscu pojawiać się będą szczegóły, kliknij TUTAJ.

Więcej »
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 18:08 » KPP Wodzisław » komentarzy: 0

Złodziej roweru w rękach policji

Złodziej roweru w rękach policji - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Pszów: Wczoraj na osiedlu Kościuszki w Pszowie ukradł rower, jeszcze tego samego dnia znalazł się w rękach policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia. Mundurowi apelują do wszystkich właścicieli jednośladów, aby zawsze pamiętali o ich prawidłowym zabezpieczeniu. Więcej »
Biznes » 27 lutego 2017, godz. 13:45 » Katarzyna Zdrojewska » komentarzy: 0

Ranking darmowych pożyczek – pożyczaj za darmo!

Ranking darmowych pożyczek – pożyczaj za darmo! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Chwilówki to błyskawiczna możliwość pożyczenia pieniędzy. Błyskawiczna pod kątem szybkości przelewu środków na wskazany rachunek bankowy, jak również pod kątem spłaty pożyczki. Bowiem maksymalny czas na spłatę zobowiązania finansowego to dwa miesiące, aczkolwiek przeważa krótszy, bo 30-to dniowy okres spłaty. Jak wiadomo, pożyczka przeważnie jest oprocentowana i to wysoko. Ale czy faktycznie każda pożyczka jest taka? Okazuje się, że nie! Przekonać się o tym można porównując 15 darmowych chwilówek na lowcachwilowek.pl.

Więcej »
Reklama
Reklama
Biznes » 27 lutego 2017, godz. 13:40 » komentarzy: 0

Najtańsze AC – niekoniecznie najlepsze

Najtańsze AC – niekoniecznie najlepsze - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Jakie OC jest najlepsze? Najtańsze. Jakie AC jest najlepsze? Nie najtańsze. To oczywiście dość duże uproszczenie, jednak kryje się w nim trochę prawdy. Najszerszy pakiet korzyści wynikających z autocasco, ubezpieczyciele proponują z reguły w najwyższej cenie.

Więcej »
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 12:11 » KPP Wodzisław » komentarzy: 3

Policja sprawdzała, czy piesi i kierowcy zachowują się bezpiecznie

Policja sprawdzała, czy piesi i kierowcy zachowują się bezpiecznie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Powiat:

Mundurowi ujawniali wykroczenia m.in. na stanowisku monitorującym, monitoringu wizyjnego Urzędu Miasta Radlin, mieszczącego się w siedzibie radlińskiej Straży Miejskiej. Piesi przyłapani na lekceważeniu przepisów prawa spotkali się z bezwzględną reakcją mundurowych. 

Więcej »
Sport » 27 lutego 2017, godz. 12:00 » Seweryn Paduszek » komentarzy: 0

12. Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim

12. Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: Wczoraj na Wilchwach odbył się coroczny bieg twardziela. Biegacze oraz fani nordic walking zmierzyli się z dość trudną trasą. W tym roku była to już 12. edycja tego wydarzenia. W zawodach wzięło udział ponad 100 uczestników. Trasa dla biegaczy liczyła około 15 km, dla kijkarzy około 9 km. Poniżej zdjęcia. Więcej »
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 11:53 » KPP Wodzisław » komentarzy: 1

Narkotykowy diler zatrzymany z towarem

Narkotykowy diler zatrzymany z towarem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: W ręce policjantów wpadł 33-letni dealer narkotyków. W jego mieszkaniu znaleziono amfetaminę oraz wagę elektroniczną. Za posiadanie i udzielanie innym osobom środków odurzających, mężczyźnie grozi teraz nawet dziesięcioletni pobyt w więzieniu. Więcej »
Młodzi judocy z Wodzisławia zebrali ponad 100 kilogramów karmy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 09:23 » Materiał nadesłany » komentarzy: 0

Młodzi judocy z Wodzisławia zebrali ponad 100 kilogramów karmy

Wodzisław Śląski:

Młodzi judocy Judo Kids z Wodzisławia Śląskiego pokazali, że są świetni nie tylko na matach. Włączyli się do akcji zbierania karmy dla zwierząt w schroniskach. Wynik, jaki udało im się uzyskać, jest imponujący. Zebrali naprawdę dużo karmy, co z całą pewnością pomoże wydatnie zwierzętom w schronisku.

Więcej »
Do 10 marca trwają zapisy na wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Cieszyna - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 27 lutego 2017, godz. 07:11 » red. » komentarzy: 0

Do 10 marca trwają zapisy na wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Cieszyna

Gorzyce: Ośrodek Kultury w Gorzycach zaprasza na wyjazd na spektakl pt. "Misterium Męki Pańskiej" do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Sztuka zostanie wystawiona 31 marca, natomiast zapisywać można się do 10 marca. Koszt 55 złotych, więcej informacji u koordynatorki przedsięwzięcia - Izabeli Granieczny z OK w Gorzycach pod nr tel. (32) 4511 687. Więcej »
Badanie satysfakcji klienta w Urzędzie Gminy Godów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 07:07 » UG Godów » komentarzy: 0

Badanie satysfakcji klienta w Urzędzie Gminy Godów

Godów:

W dniach od 1 marca do 30 kwietnia w Urzędzie Gminy w Godowie przeprowadzone zostanie badanie satysfakcji klienta z poziomu świadczonych usług. Ankieta dostępna będzie w formie papierowej w budynku urzędu, w poszczególnych komórkach organizacyjnych, na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz w naszym portalu.

Więcej »
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 07:04 » UG Mszana » komentarzy: 0

IV edycja ogólnopolskiej akcji "Wszystkie Kolory Świata" w ZS w Mszanie

IV edycja ogólnopolskiej akcji "Wszystkie Kolory Świata" w ZS w Mszanie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Mszana: Zespół Szkół w Mszanie wziął udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Wszystkie Kolory Świata" organizowanej przez UNICEF. Uczniowie z mszańskiej placówki przygotowali specjalne, charytatywne laleczki będące symbolem pomocy, jakiej chcą udzielić swoim rówieśnikom z Angoli, gdzie dzieci umierają z powodu chorób, którym potrafimy zapobiegać. Więcej »
Pomoc pieniężna dla kombatantów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 06:40 » MOPS » komentarzy: 0

Pomoc pieniężna dla kombatantów

Region:

Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych informuje, że w roku 2017 nie przewidziano środków przeznaczonych do przekazania gminom na wykonywanie zadań zleconych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez gminę, tj. ustalanie prawa i wypłata pomocy pieniężnej kombatantom, ofiarom represji i wdowom/wdowcom pozostałym po osobach uprawnionych wynikających z art. 19b ust 1 ustawy z dnia 24 stycznia 1991 r. o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego. 

Więcej »
Kultura i Edukacja » 27 lutego 2017, godz. 06:37 » red. » komentarzy: 0

Pszów: spóźniony dzień babci i dziadka w przedszkolu nr 2

Pszów: spóźniony dzień babci i dziadka w przedszkolu nr 2 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Pszów: Chociaż obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w Przedszkolu nr 2 w Pszowie z opóźnieniem, to była to uroczystość przygotowana profesjonalnie. - Mimo, że święta te przypadały w okresie ferii zimowych, to nauczycielki z PP nr 2 nie wyobrażały sobie, aby nie zaprosić do przedszkola dziadków przedszkolaków. Były wspaniałe występy, własnoręcznie przygotowane upominki i słodki poczęstunek, ale przede wszystkim wiele wzruszeń i radości - mówi Teresa Wajner, dyrektor placówki. FOTO. Więcej »
Aktualności » 27 lutego 2017, godz. 06:31 » komentarzy: 0

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konkurs na prace przy zabytkach

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konkurs na prace przy zabytkach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił otwarty konkurs na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane w roku 2017 przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków województwa śląskiego. Nabór ofert potrwa do 9 marca do godz. 14.00.

Więcej »
Partnerzy portalu
Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
Galeria Bobasa
Partnerzy portalu
 • Dentica24
 • Ekologia
 • PWSZ Racibórz
 • Nasze Rydułtowy
 • Nautica
 • Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim
 • Agencja SCG
 • Blachotrapez
Ogłoszenia
Pokaż wszystkie »
Praca w Niemczech
STOP LICHWIARZOM Czyżby mało było tych natrętnych ogłoszeń paranaciągaczy dosyć tego
Rapida Money - nowa pożyczka dla osób zadłuzonych
Auto-skup tel.530-312-312 kasacja złomowanie najwyższe ceny całodobowa obsługa klienta 7/tyd.
Kredyty Wodzisław tel. 796-520-126 /do 250tys z niską ratą
Wodzisłąw i okolice kupimy twoje auto tel.690-993-034 osobowe,dostawcze każdy stan oraz marka 24/h
Optima Pożyczki Pozabankowe nawet do 20 000 zł
Club Go-Go Secret zaprasza
Wodzisłąw i okolice kupimy twoje auto.tel.690-993-034 każde osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24/h
skup zboża pszenica pszenżyto owies jeczmień żyto groch bobik tel.504082106
Opiekunka osób starszych w Niemczech
Wodzisław i okolice kupimy twoje auto każde tel.888-10-20-80 osobowe,dostawcze najwyższe ceny 24/h/7
AUTO-SKUP TEL.530-312-312 ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW OSOBOWE,DOSTAWCZE KAŻDY STAN NAJWYŻSZE CENY 24/H
Pozabankowe pożyczki bez BIK od 18 lat
Praca Niemcy
Pożyczki Internetowe ratalne - szybkie chwilówki online
ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW TEL.530-312-312 SKUP,KASACJA OSOBOWE DOSTAWCZE KAŻDY STAN ORAZ MARKA MAX CENY
Wodzisław i okolice kupimy twoje auto każde tel.690-993-034 osobowe,dostawcze najwyższe ceny 24/h/7t
Kredyty Firmowe 2017 - nowe kredyty dla firm
BUSY DO NIEMIEC POD WSKAZANY ADRES - BEZPOŚREDNIO
Praca w Austrii i Niemczech (K/M)
Terminale POS - płatności karty i zbliżeniowe
Wodzisłąw i okolice kupimy twoje auto każde osobowe,dostawcze tel.690-993-034 płacimy najwięcej 24/h
SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ DO 10 TYS. ZŁ - RÓWNIEŻ ZŁOMOWANIE DO 700 ZŁOTYCH ZA TONĘ TEL 664 087 328
Złomowanie samochodów skup kasacja wszelkich pojazdów tel.530-312-312 osobowe,dostawcze maxx ceny24h
Kalendarz
«
Luty 2017
»
PoWtŚrCzPtSoNd
3
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
4
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
5
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
 • Pożegnanie z choinką w Osinach
9
 • Jak prawidłowo palić w piecu? Straż Miejska zaprasza na pokaz
13
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
14
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
15
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
16
 • Izba Gospodarcza zaprasza na śniadanie biznesowe
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
17
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
18
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
19
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
20
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
21
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
22
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
23
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
24
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
25
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
26
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
 • 12. Bieg Twardziela. Zapisz się!
27
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
28
 • Wybierz się na Stand-Up Night w Rybniku z OK Czyżowice
 • WUTW. Szykuje się wystawa z okazji jubileuszu
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Marcelina Papierok
Marcelina Papierok
26 stycznia Marcelina po raz pierwszy przytuliła się do swoich rodziców. Ania i Damian z radością powitali córeczkę, która ważyła 3230 g i mierzyła 51 cm.
zobacz więcej »
Pogoda
Ankieta
Czy uważasz, że SMOG to:
1. realne zagrożenie i narastający problem
2. zawsze tak było, tylko teraz więcej się o tym mówi
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PWSZ Racibórz | Regulamin | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszwodzislaw.com wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij