Dzisiaj jest: czwartek, 19 stycznia 2017 r.
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Aktualności » 13 stycznia 2017, godz. 19:23 » DM » komentarzy: 0

Wystartował maraton studniówkowy. Uczniowie PCKZiU świętują w Bluszczowie

Wystartował maraton studniówkowy. Uczniowie PCKZiU świętują w Bluszczowie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Gorzyce: Uczniowie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim w skład, którego wchodzi m.in. Technikum nr 1 im. Piastów Śląskich rozpoczęli maraton studniówkowy. Dziś świętują trzy klasy, jutro pozostałe. Na swój bal wybrali Dom Przyjęć Avanti w Bluszczowie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Więcej »
Reklama
Aktualności » 13 stycznia 2017, godz. 15:48 » KPP Wodzisław » komentarzy: 1

Radlin: Poszukiwany od 10 lat listem gończym mężczyzna trafił za kratki. Natrafił na niego policjant po służbie

Radlin: Poszukiwany od 10 lat listem gończym mężczyzna trafił za kratki. Natrafił na niego policjant po służbie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Radlin:

Policjant operacyjny z wodzisławskiej komendy udowodnił, że policjantem się jest 24 godziny na dobę. Wracając z delegacji w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie do miejsca zamieszkania zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Dzięki jego spostrzegawczości 46-latek trafił do zakładu karnego. 

Więcej »
Aktualności » 13 stycznia 2017, godz. 12:27 » KPP Wodzisław » komentarzy: 0

Poszukiwany, pijany i bez prawa jazdy. 48-latek został ujęty dzięki reakcji mieszkańca

Poszukiwany, pijany i bez prawa jazdy. 48-latek został ujęty dzięki reakcji mieszkańca - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Radlin:

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu, nie miał prawa jazdy a ponadto był poszukiwany przez organy ścigania. O kierowcy jadącym całą szerokością jezdni powiadomił stróżów prawa obywatel, który udaremnił dalszą jazdę amatorowi jazdy na podwójnym gazie. 

Więcej »
Aktualności » 13 stycznia 2017, godz. 11:23 » KPP Wodzisław » komentarzy: 0

Ruszają policyjne działania: "Bezpieczne Ferie 2017"

Ruszają policyjne działania: "Bezpieczne Ferie 2017" - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region: Dziś wraz z ostatnim dzwonkiem uczniowie województwa śląskiego rozpoczną zimową przerwę w nauce. Część młodych ludzi wyjedzie na ferie, wiele jednak pozostanie w domach. Niezależnie od tego, gdzie spędzą czas odpoczynku ważne, żeby spędzili go bezpiecznie. Więcej »
Reklama
Reklama
Aktualności » 13 stycznia 2017, godz. 10:35 » UG Mszana » komentarzy: 1

Ugoda sądowa Gminy Mszana z firmą Polcab - asfaltownia zaprzestaje działalności

Ugoda sądowa Gminy Mszana z firmą Polcab - asfaltownia zaprzestaje działalności - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Mszana:

11 stycznia przed Sądem Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim doszło do zawarcia ugody sądowej, na mocy której firma Polcab Gamoń, Sp. jawna, właściciel asfaltowni na Szybach Zachodnich, zobowiązała się do wydania Gminie Mszana spornych nieruchomości przy ul. Górniczej. 

Więcej »
Aktualności » 13 stycznia 2017, godz. 10:24 » KPP Wodzisław » komentarzy: 0

Spowodował wypadek i stracił prawo jazdy. 6-letnia pasażerka w szpitalu

Spowodował wypadek i stracił prawo jazdy. 6-letnia pasażerka w szpitalu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Wodzisławiu Śląskim. W wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowana została 6-letnia pasażerka jednego z pojazdów. Kierowca, który spowodował zagrożenie stracił już prawo jazdy. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Więcej »
Kultura i Edukacja » 13 stycznia 2017, godz. 10:17 » ZST Wodzisław » komentarzy: 0

Magiczny wieczór w Rydułtowskim Centrum Kultury

Magiczny wieczór w Rydułtowskim Centrum Kultury - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Rydułtowy:

6 stycznia publiczność zgromadzona na widowni Rydułtowskiego Centrum Kultury miała okazję przeżyć niezwykłe chwile za sprawą nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl., którzy zorganizowali koncert charytatywny z myślą o swych przyjaciołach – członkach szkolnej społeczności. 

Więcej »
Kultura i Edukacja » 13 stycznia 2017, godz. 09:52 » Seweryn Paduszek » komentarzy: 0

Studentki z Włoch i Ukrainy kolędowały w Rydułtowach

Studentki z Włoch i Ukrainy kolędowały w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Rydułtowy: Wczoraj w Rydułtowskim Centrum Kultury odbyło się międzynarodowe kolędowanie. Międzynarodowe - bo oprócz zagranicznego repertuaru kolęd, wystąpiły również studentki z Ukrainy oraz Włoch. Wydarzenie zorganizowało Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach. FOTO. Więcej »
Aktualności » 13 stycznia 2017, godz. 09:10 » opr. DM » komentarzy: 0

Kable rozruchowe odmówiły posłuszeństwa. Strażnicy miejscy z nowym sprzętem do awaryjnego rozruchu samochodów

Kable rozruchowe odmówiły posłuszeństwa. Strażnicy miejscy z nowym sprzętem do awaryjnego rozruchu samochodów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy strażnicy, podobnie jak w zeszłym roku, informowali o tym, że chętnie pomogą mieszkańcom w uruchamianiu samochodów, w których akumulatory z powodu niskich temperatur odmówiły współpracy. Zgłoszeń było jednak tak dużo, że kable rozruchowe nie wytrzymały. 

Więcej »
Telegraf » 13 stycznia 2017, godz. 08:34 » Materiał nadesłany » komentarzy: 0

Bartłomiej Zalewski: Rodzic to pierwszy trener

Bartłomiej Zalewski: Rodzic to pierwszy trener - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

Praca z młodymi ludźmi to bardzo duża odpowiedzialność. Przede wszystkim w aspekcie wychowawczym. Pomijam już sprawy sportowe, które w pierwszej kolejności decydują o selekcji tych chłopców. Musimy pamiętać też o tym, że wychowujemy młodego człowieka. To najlepszy wiek by wpajać mu kluczowe wartości, także poprzez sport – mówi Bartłomiej Zalewski, trener piłkarskiej reprezentacji Polski do lat 15 i do lat 17, a także członek sztabu reprezentacji U-21 Marcina Dorny.

Więcej »
Strony Partnerskie » Ekologia » 12 stycznia 2017, godz. 15:53 » komentarzy: 0

Zawieszki akcji Nie truj sąsiada już dostępne w urzędach gmin na terenie Subregionu Zachodniego!

Zawieszki akcji Nie truj sąsiada już dostępne w urzędach gmin na terenie Subregionu Zachodniego! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Opublikowany w grudniu spot promujący akcję "Nie truj sąsiada", w którym gościnny udział wziął znany i lubiany aktor Franciszek Pieczka, odbił się szerokim echem nie tylko w mediach lokalnych i regionalnych. Chociaż bohaterowi przychodzą do głowy dosyć radykalne sposoby rozwiązania problemu sąsiada-truciciela, ostatecznie decyduje się na pokazanie swojego sprzeciwu, wykorzystując zawieszkę akcji "Nie truj sąsiada".

Więcej »
Strony Partnerskie » Ekologia » 12 stycznia 2017, godz. 15:40 » slaskie.pl » komentarzy: 1

Śląskie ma plan, jak walczyć ze smogiem. Od września ma obowiązywać zakaz stosowania paliw złej jakości

Śląskie ma plan, jak walczyć ze smogiem. Od września ma obowiązywać zakaz stosowania paliw złej jakości - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region: Zarząd Województwa Śląskiego przyjął projekt uchwały antysmogowej. Już od września w regionie ma obowiązywać zakaz stosowania paliw złej jakości. Więcej »
Aktualności » 12 stycznia 2017, godz. 15:18 » DM » komentarzy: 3

50 tys. złotych dla Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Powiat nagrodził placówkę

50 tys. złotych dla Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Powiat nagrodził placówkę - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Technikum nr 3 im. rotmistrza Witolda Pileckiego, wchodzące w skład Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. zajęło pierwsze miejsce wśród szkół technicznych województwa śląskiego, a jedenaste w kraju w rankingu "Perspektyw". Nagroda przyniosła nie tylko spory prestiż placówce, ale i gratyfikacje finansowe. Powiat Wodzisławski postanowił przekazać szkole czek na 50 tys. złotych. Więcej »
Aktualności » 12 stycznia 2017, godz. 14:25 » KPP Wodzisław » komentarzy: 0

Mężczyzna wpadł pod pociąg i stracił rękę. Chciał ukraść węgiel

Mężczyzna wpadł pod pociąg i stracił rękę. Chciał ukraść węgiel - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Rydułtowy:

Mowa o 56-latku, który wysypywał węgiel z pociągu towarowego. Gdy wagon ruszył mężczyzna stracił równowagę i wpadł pod koła w wyniku czego odcięło mu prawą rękę. O zdarzeniu mundurowych powiadomił dyspozytor pogotowia. Stan zdrowia złodzieja określany jest przez lekarzy jako stabilny ale ręki nie udało się uratować. Śledczy sprawdzają teraz dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia. 

Więcej »
Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 12 stycznia 2017, godz. 09:58 » DM,KPP Wodzisław » komentarzy: 0

Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku!

Region:

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych do wyjaśnienia sytuacji z wykorzystaniem naszych danych do celów przestępczych. Wodzisławska policja przypomina co należy zrobić w przypadku utraty dokumentów.

Więcej »
Partnerzy portalu
Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
Galeria Bobasa
Partnerzy portalu
 • Dentica24
 • Ekologia
 • PWSZ Racibórz
 • Nasze Rydułtowy
 • Nautica
 • Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim
 • Agencja SCG
Komentarze
Uchwała antysmogowa do konsultacji społecznych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Uchwała antysmogowa do konsultacji społecznych 1
50 tys. złotych dla Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Powiat nagrodził placówkę 3
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o Spółdzielni "ROW". Zakratowali okna. Koty nie mają schronienia 7
Komisja Prawa i Porządku Publicznego Rady Miejskiej o 500 plus. Ile wniosków wpłynęło i na jaką kwotę wypłacono świadczenia w Wodzisławiu? 1
Miał narkotyki a twierdził, że to środek do czyszczenia butów 1
Liceum w Rydułtowach współpracuje z Uniwersytetem Śląskim 1
Pięć medali dla młodych adeptów wodzisławskiego Octagon Team 4
Maturzyści PCKZiU bawią się na studniówce w Hotelu Amadeus 3
Acid Drinkers na finał Rock Trendy 1
Ugoda sądowa Gminy Mszana z firmą Polcab - asfaltownia zaprzestaje działalności 1
Radlin: Poszukiwany od 10 lat listem gończym mężczyzna trafił za kratki. Natrafił na niego policjant po służbie 1
Śląskie ma plan, jak walczyć ze smogiem. Od września ma obowiązywać zakaz stosowania paliw złej jakości 1
Derbowe zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław 1
Protest pod biurem poselskim Teresy Glenc (PiS). Wodzisławianie w obronie mediów 30
Posypały się mandaty, ukarano 51 osób. Rozdawano też odblaski 2
Od 1 września nie będzie już rekrutacji do gimnazjów. Jak to będzie wyglądało w Wodzisławiu? Znamy stanowisko Zespołu ds. reformy oświatowej 9
Zaplanował sobie drzemkę w poczekalni PKS, jednak się nie wyspał, bo… 3
Janusz Stanek zrezygnował z funkcji dyrektora Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Radna Smuda prosi o wyjaśnienia 12
Rozładowany akumulator? Straż Miejska pomoże 1
Wodzisławski Pałac Dietrichsteinów bez dotacji na remont. List Kiecy do Glińskiego nie przyniósł skutku 2
Ogłoszenia
Pokaż wszystkie »
Złomowanie samochodów skup.tel.530-312-312 osobowe,dostawcze każdy stan najwyzsze ceny całodobowo 7t
Wolne terminy na tynki, ocieplenia - Mandrysz | Jejkowice
Club Go-Go Secret zaprasza
OPAŁ BEZPPOŚREDNIO Z KOPALNI!!!
Praca w Niemczech
Rekrutacja do pracy w Niemczech
Wodzisław i okolice kupimy twoje auto tel.530-312-312 każdy stan osobowe dostawcze płacimy najwięcej
Konsultant firmy ORIFLAME-praca dodatkowa !
Firmy Pożyczki Pozabankowe od 18 lat - nawet do 5000 zł
Złomowanie samochodów skup.tel.530-312-312 osobowe,dostawcze każdy stan najwyższe ceny całodobowo
Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech
Pożyczki OK Moneta pożyczki i chwilówki od 5 do 360 dni spłaty
Projekt i druk reklamy, strony internetowe wykonane profesjonalnie i tanio
Kosze na śmieci
Floorbet - wylewki betonowe Wodzisław
Skup-samochodów tel. 530-312-312 złomowanie kasacja każdy stan oraz marka najwyższe ceny całodobowo
Pani Pożyczka - pozabankowe od od 100 do nawet 25 000 zł
Pożyczki ratalne i krótkoterminowe w 100% online
Dosiego 2017 roku spełnienia najskrytszych marzeń pomyślności w całym 2017 roku życzy auto-skup
Wodzisław kupimy twoje auto.tel.888-10-20-80 najwyższe ceny całodobowy dojazd transport odbiór
HaloPożyczka za darmo do 2000 zł na 30 dni
SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ DO 10TYS ZŁ - RÓWNIEŻ ZŁOMOWANIE NAWET 700ZŁ ZA TONĘ 664 087 328
Problem z uzyskaniem Kredytu w banku?
Skup-samochodów złomowanie tel.530-312-312 kasacja wszelkich pojazdów najwyższe ceny całodobowa obsł
Technik mechanik
Kalendarz
«
Styczeń 2017
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • W tym roku Radlin nie strzela w Sylwestra
3
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
4
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
5
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
6
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
7
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
8
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
9
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
10
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
11
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
12
 • Zaśpiewają kolędy w różnych językach
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
13
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
14
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
15
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
16
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
17
 • Ferie z MOK Pszów
 • GCK w Gorzycach: Wyjazd na koncert do NOSPR
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
18
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
19
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
20
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
21
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
22
 • Ferie z MOK Pszów
 • Obchody "Marszu Śmierci" w Wodzisławiu Śl.
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • IX Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
23
 • Ferie z MOK Pszów
 • Obchody "Marszu Śmierci" w Wodzisławiu Śl.
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
24
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
25
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
26
 • Ferie z MOK Pszów
 • Akcja Zima z wodzisławskim MOSIR-em
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie w Muzeum - sprawdź atrakcje
 • EKOZABAWKA - warsztaty kreatywnego szycia zabawek w Wodzisławskim Centrum Kultury
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
27
 • Ferie z MOK Pszów
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • Jak spędzić ferie? Akcja Zima w Bibliotece
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
28
 • Międzynarodowe Wodzisławskie Spotkania Kolędowe
 • Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa w Rydułtowskim Centrum Kultury
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
 • YETI w Wodzisławskim Centrum Kultury
 • Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
29
 • Kino, kulig, wystawa lego, park trampolin - zobacz ofertę GOKiR Mszana na ferie zimowe
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
30
 • W Pałacu Ślubów zabrzmią kolędy i pastorałki
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
31
 • Zgłoś kandydata do nagrody w dziedzinie kultury lub sportu
 • 95 000 zł na realizację społecznych inicjatyw dla województwa śląskiego
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Antonina Jencz
Antonina Jencz
Rodzice Beata i Tomasz przywitali na świecie córkę. Antonina przyszła na świat 2 listopada. Ważyła wtedy 2180 gram i mierzyła 47 cm.
zobacz więcej »
Pogoda
Ankieta
Czy uważasz, że SMOG to:
1. realne zagrożenie i narastający problem
2. zawsze tak było, tylko teraz więcej się o tym mówi
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PWSZ Racibórz | Regulamin | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszwodzislaw.com wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij