Sport22 marca 201923:11

Zwycięstwo tenisistów stołowych TKKF Relaks w Czechowicach-Dziedzicach

Zwycięstwo tenisistów stołowych TKKF Relaks w Czechowicach-Dziedzicach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0

20 marca zespół KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski rozegrał wyjazdowe spotkanie osiemnastej kolejki trzeciej ligi tenisa stołowego z drużyną MKS II Czechowice-Dziedzice.

Zawodnicy obu drużyn zaciętą grą - z seta na set – rozpoczęli mecz, osiągając po dwóch pierwszych partiach wynik 1:1. Dwa kolejne pojedynki wygrali bardzo dobrze dysponowani zawodnicy klubu TKKF Relaks i po pierwszej turze gier pojedynczych wodzisławianie prowadzili wynikiem 3:1.

Gry podwójne zakończyły się remisem 1:1. Przed kolejną turą gier pojedynczych prowadził zespół Relaksu 4:2 ale wynik końcowy tego spotkania nadal był otwarty. Kolejne dwie rozgrywki naprzemiennie wygrywali zawodnicy obu drużyn ustalając wynik meczu przed dwoma ostatnimi spotkaniami na 5:3 dla wodzisławian.

Dopiero dziewiąta partia spotkania, w której spotkali się zawodnik gospodarzy Orszulak Kamil i zawodnik Relaksu Dariusz Kubin, przyniosła rozstrzygnięcie meczu. Przed ostatnią rozgrywką zwycięstwo w meczu zapewnili sobie wodzisławianie prowadząc 6:3. Ostatnią rozgrywkę wygrał zawodnik gospodarzy. Ostatecznie wynik meczu został ustalony na 6:4 dla wodzisławskiego Relaksu.

Drużyny wystąpiły w składach:

KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski: kapitan- Bogusław Balawajder, Grzegorz Marciniec, Dariusz Kubin, Robert Musur.

MKS II Czechowice Dziedzice: kapitan- Piotr Puda, Krzysztof Ramenda, Kamil Orszulak, Mikołaj Dudek.

Piotr Puda - Robert Musur 3:0 (12:10, 11:9, 11:7);

Kolejne spotkanie zawodnicy Relaksu rozegrają 27 marca 2019 r. o godz. 18.00 z zespołem LKS Gwiazda Seger Skrzyszów. Mecz odbędzie się w Zespole Szkolno Przedszkolnym Nr 7 w Wodzisławiu Śląskim ul. 26 Marca 66.

Autor: TKKF Relaks, redakcja@naszwodzislaw.com