Dzisiaj jest: niedziela, 20 stycznia 2019 r.Imieniny: Fabioli, Miły i Sebastiana
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Zmarł pochodzący z Cisówki ks. Alojzy Sitek  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 19 stycznia 2019, godz. 11:08 » Kuria Opole » komentarzy: 0

Zmarł pochodzący z Cisówki ks. Alojzy Sitek

Region:

19 stycznia 2019 r. odszedł do wieczności śp. ks. Alojzy Sitek, emerytowany kanclerz kurii diecezjalnej w Opolu, urodzony w Cisówce, dawniej w powiecie wodzisławskim, dziś w Jastrzębiu Zdroju. Związany był z Pszowem.

Więcej »
Reklama
Kultura i Edukacja » 19 stycznia 2019, godz. 09:35 » » komentarzy: 0

Wyjątkowy jubileuszowy koncert noworoczny w szkole w Lubomi

Wyjątkowy jubileuszowy koncert noworoczny w szkole w Lubomi - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Lubomia:

18 stycznia w Szkole Podstawowej w Lubomi odbył się tradycyjny koncert noworoczny. To już 10., jubileuszowa edycja tej imprezy. Swoje talenty zaprezentowali na scenie nie tylko uczniowie i absolwenci placówki, ale także nauczyciele, dyrekcja i rodzice uczniów. Naprawdę było na co patrzeć. Piękny występ jasełkowy, popisy taneczne, wokalne, gra na instrumentach... Nie zabrakło chwil wzruszenia i wspomnień. Zobaczcie na zdjęciach relację z tego wydarzenia.

Więcej »
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 15:20 » KPP Cieszyn » komentarzy: 0

Zaginiona 85-latka z Brzezówki odnaleziona w Skrbeńsku

Zaginiona 85-latka z Brzezówki odnaleziona w Skrbeńsku - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Godów:

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 85-letniej mieszkanki Brzezówki (gmina Haźlach, powiat cieszyński). Dzięki właściwej reakcji mieszkanki Skrbeńska, zaginiona trafiła w ręce policjantów, którzy przekazali ją całą i zdrową pod opiekę rodziny. Zgłaszająca zauważyła starszą, zdezorientowaną kobietę i powiadomiła o tym policję. Tym samym być może uratowała jej życie.

Więcej »
Sklep zielarsko- medyczny

Sklep zielarsko- medyczny- zadbaj o swoje zdrowie

Dyplomowany refleksolog zaprasza

Dyplomowany refleksolog zaprasza na refleksoterapię głowy, twarzy i stóp. Pozbądź się bólu i doświadcz całkowitego odprężenia.

Ręcznie robione torebki, nerki i akcesoria

Marzy ci się torebka inna niż w sklepach? Masz swój typ, ale nigdzie nie możesz znaleźć ideału? Napisz do mnie- uszyję ci ją. Racibórz, Wileńska 21

PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI to biuro nieruchomości z siedzibą w Raciborzu

Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej transakcji. PRESTIGE to synonim wartości, uznania, szacunku i profesjonalizmu. Jesteśmy najbardziej innowacyjnym biurem nieruchomości w regionie!

Zdrowy i piękny uśmiech z Dentica Bieleccy!

Zabierz Twój uśmiech na ALL INCLUSIVE! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych programów stomatologicznych w Dentica Bieleccy!

Z okazji naszych 10. urodzin specjalna promocja

Z okazji naszych dziesiątych urodzin zapraszamy do współpracy firmy z całego regionu. Sprawdź nasze dotarcie!

Wszystkie kolory reklamy w jednym miejscu!

NaszRaciborz.pl, NaszWodzislaw.com, NaszRybnik.com, NaszeNieruchomosci.com, tygodnik Nasz Racibórz, facebook - Internet nie ma ograniczeń. Docieramy do setek tysięcy czytelników regionie, Europie i na świecie. Skuteczna reklama nie musi być droga. Zadzwoń +48 789 132 083, +48 519 189 047

Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 14:29 » red. » komentarzy: 0

Profesor Violetta Szkrzypulec-Plinta opowie w Rzuchowie o prawach kobiet

Profesor Violetta Szkrzypulec-Plinta opowie w Rzuchowie o prawach kobiet - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

23 stycznia w gościuńcu Zodiak w Rzuchowie odbędzie się regionalne spotkanie kobiet. W jego czasie wykład wygłosi pani profesor Violetta Skrzypulec-Plinta, znakomita endokrynolog i ginekolog, kierownik Katedry Zdrowia Kobiety Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Prorektor ds. Rozwoju i Promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Więcej »
Reklama
Reklama
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 12:57 » KPP Wodzisław Śląski » komentarzy: 0

Policjanci z gorzyckiego komisariatu uratowali kobietę z pożaru

Policjanci z gorzyckiego komisariatu uratowali kobietę z pożaru - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Gorzyce:

Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach uratowali 66-latkę z płonącego domu. Mundurowi na miejscu pojawili się jako pierwsi. Wiedząc, że w środku jest kobieta, weszli przez balkon do domu i wynieśli z zadymionego pokoju poszkodowaną. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn pożar powstał w kuchni. Na szczęście pomoc przyszła na czas. Teraz śledczy z pomocą biegłych będą wyjaśniać dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Więcej »
Biznes » 18 stycznia 2019, godz. 12:32 » artykuł partnerski » komentarzy: 0

Rozliczenie przychodu z wynajmu mieszkania w PIT-36 w 2019

Rozliczenie przychodu z wynajmu mieszkania w PIT-36 w 2019 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Przychody z tytułu wynajmu lokalu mieszkalnego można rozliczyć na kilka sposobów, korzystając z różnych metod opodatkowania. Dowiedz się, jak powinny rozliczać się z tego rodzaju dochodów osoby fizyczne. Pamiętaj, że bez względu na to, który sposób wybierzesz, przychody pochodzące z najmu nieruchomości należy rozliczyć na formularzu PIT-36.

Więcej »
Sześć zawodniczek SWD Wodzisław z powołaniami do reprezentacji ŚlZPN U16 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Sport » 18 stycznia 2019, godz. 12:30 » SWD Wodzisław » komentarzy: 0

Sześć zawodniczek SWD Wodzisław z powołaniami do reprezentacji ŚlZPN U16

Wodzisław Śląski:

Aż sześć zawodniczek SWD Wodzislaw Śląski otrzymało powołanie na konsultację szkoleniową Reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej U16!

Więcej »
Wernisaż fotografii Mariana Miełka w Ośrodku Kultury w Olzie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 12:06 » GCK Gorzyce » komentarzy: 0

Wernisaż fotografii Mariana Miełka w Ośrodku Kultury w Olzie

Gorzyce:

Gminne Centrum Kultury w Gorzycach oraz Ośrodek Kultury w Olzie zapraszają serdecznie w dniu 24 stycznia na wernisaż fotografii autorstwa Mariana Miełka.

Więcej »
Styl życia » 18 stycznia 2019, godz. 11:44 » komentarzy: 0

Samsung Galaxy S8 – czym nas zaskoczy?

Samsung Galaxy S8 – czym nas zaskoczy? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

W 2017 roku Samsung Galaxy S8 cieszył się opinią najlepszego smartfona dostępnego na rynku. Po upływie roku i premierze wielu nowych modeli flagowiec Samsunga wciąż pozostaje niedoścignionym wzorem dla innych smartfonów z podobnej półki cenowej. Przekonajmy się, co stoi za jego sukcesem.

Więcej »
Reklama
Reklama
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 11:37 » Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim » komentarzy: 0

W gorzyckim DPS-ie noworocznie rozpoczęto 25-lecie działalności

W gorzyckim DPS-ie noworocznie rozpoczęto 25-lecie działalności - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Gorzyce:

W Domu Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II w Gorzycach zorganizowano koncert noworoczny połączony z inauguracją jubileuszu dwudziestopięciolecia placówki.

Więcej »
Rodzinne Spotkania z Teatrem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 10:58 » wodzislaw-slaski.pl » komentarzy: 0

Rodzinne Spotkania z Teatrem

Wodzisław Śląski:

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na pierwsze w Nowym Roku Rodzinne Spotkania z Teatrem. Dzieci wraz z rodzicami zobaczą najnowszy spektakl dziecięcego teatru Szydełko z WCK pn. „Wojny domowe”. Na spektakl zapraszamy w niedzielę, 27 stycznia 2019 roku o 16:00.

Więcej »
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 09:19 » WCK » komentarzy: 0

Co ciekawego zaplanowało WCK na najbliższe dni?

Co ciekawego zaplanowało WCK na najbliższe dni? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Sprawdź, co ciekawego przygotowało Wodzisławskie Centrum Kultury na nadchodzące dni. Nie zabraknie ciekawych wydarzeń i seansów w kinie Pegaz.

Więcej »
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 08:59 » Koleje Śląskie » komentarzy: 0

Milionowy wzrost liczby podróżnych i kolejny rok na plusie. Koleje Śląskie podsumowują rok 2018

Milionowy wzrost liczby podróżnych i kolejny rok na plusie. Koleje Śląskie podsumowują rok 2018 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W 2018 roku z oferty Kolei Śląskich skorzystało prawie 17 milionów podróżnych. W porównaniu z rokiem ubiegłym oznacza to wzrost liczby pasażerów o prawie 7,5 %. Dodatkowo październik 2018 był najlepszym miesiącem w całej historii spółki.

Więcej »
Reklama
Znane są już terminy tegorocznej kwalifikacji wojskowej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 08:49 » WKU Rybnik » komentarzy: 0

Znane są już terminy tegorocznej kwalifikacji wojskowej

Wodzisław Śląski:

Znane są już terminy tegorocznej kwalifikacji wojskowej. Do stawienia się zobowiązani są mężczyźni rocznika 2000. Poznaj szczegóły.

Więcej »
Aktualności » 18 stycznia 2019, godz. 08:25 » Materiał nadesłany » komentarzy: 0

MZK ma nowego szefa i członków zarządu

MZK ma nowego szefa i członków zarządu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W czwartek, 17 stycznia członkowie Zgromadzenia Międzygminnego Związku Komunikacyjnego (przedstawiciele dziesięciu gmin członkowskich) zdecydowali o powołaniu Romana Foksowicza, wiceprezydenta Jastrzębia-Zdroju, na stanowisko przewodniczącego Zarządu MZK. 

Więcej »
Partnerzy portalu
  • Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
  • Galeria Bobasa
Dziś w Wodzisławiu Śląskim
niedziela | 20 stycznia 2019 | 12:43
-2.0°C
zamglenie
wiatr słaby 2.1 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1016 hpa
Wilgotność:79%
Wschód słońca:07:34
Zachód słońca:16:20
poniedziałek
21.01.2019
-5.2°C
-7.5°C
wtorek
22.01.2019
-3.6°C
-11.3°C
środa
23.01.2019
-6.3°C
-14.5°C
Partnerzy portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Miłosz Bramberger
16 stycznia 2019, godz. 13:42
Miłosz Bramberger
Rodzice Mirela i Michał przywitali na świecie synka. Miłosz przyszedł na świat 9 stycznia 2019. Waży 3770 gramów i mierzy 62 cm.
zobacz więcej »
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | PWSZ Racibórz | Regulamin | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności.
Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Przejdź do serwisu