Sport8 września 201821:21

B klasa. Buków przerwał zwycięską passę Górek Śląskich

B klasa. Buków przerwał zwycięską passę Górek Śląskich - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Lubomia:

Szok i niedowierzanie w Górkach Śląskich. Tamtejszy LKS przez wielu typowany jako główny kandydat do awansu nie sprostał dziś na własnym terenie ekipie spadkowicza z A klasy, czyli Wypoczynkowi Buków. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Wojciecha Marszołka.

Za zdecydowanego faworyta spotkania mógł być uważany zespół gospodarzy. Stało się jednak inaczej. Po pierwszej połowie kibice Górek przecierali oczy ze zdumienia, nie wierząc w to, że ich zespół przegrywa w niżej notowanym przeciwnikiem. Buków prowadził bowiem do przerwy 0:1. Po kwadransie odpoczynku gospodarze wzięli się do odrabiania strat. Udało się po strzale Marcina Andrzejczaka. Niestety, mimo szczerych starań gracze Michała Brachmańskiego nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swą stronę. Dzisiejszy wynik jest bardzo dobrą informacją dla zespołu Markowic, który już jutro ma szansę na objęcie prowadzenia w raciborskiej B klasie. Łatwo jednak nie będzie, gdyż przeciwnikiem ekipy Macieja Kozickiego będzie wyjątkowo dobrze radzący sobie LKS Owsiszcze.

LKS Górki Śląskie – LKS Wypoczynek Buków 1:1 (0:1)

Autor: fot. Wojciech Marszołek, redakcja@naszwodzislaw.com