A klasa. Totalna demolka w Tworkowie

A klasa. Totalna demolka w Tworkowie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Wodzisław Śląski:

W XIV kolejce A klasy Podokręgu Racibórz ekipa Adama Jachimowicza podejmowała zespół z ostatniego miejsca w tabeli. Mowa o Naprzodzie z wodzisławskiej dzielnicy Zawada. W pierwszej połowie gracze gospodarzy okazali się być pobłażliwi dla przyjezdnych. Prowadzili już po niespełna trzydziestu sekundach po golu Wojciecha Podolaka.

W kolejnych akcjach gracze gospodarzy stwarzali kolejne sytuacje. Niestety, celność w tej fazie meczu była nie najlepsza. Mimo to po parunastu minutach zespół Tworkowa prowadził już 3:0. Gracze gości, mimo tego, że na meczu pojawili się „gołą” jedenastką, zdołali strzelić dwa gole, doprowadzając do wyniku 3:2. Do końca pierwszej połowy miejscowi zdołali jednak umieścić piłkę w siatce po raz czwarty, dzięki czemu na przerwę schodzili prowadząc 4:2.

Druga połowa to totalna dominacja zespołu Adama Jachimowicza. Większość czasu spędzali na połowię rywala. Wyprowadzali akcję za akcją, co skutkowało kolejnymi trafieniami. W tej odsłonie meczu padło ich… dziesięć, przez co na boiskowej tablicy wyników zabrakło licznika. Ostatecznie spotkanie to zakończyło się wynikiem 14:2, co z całą odpowiedzialnością można nazwać totalną demolką.

LKS 05 Tworków – LKS Naprzód 46 Zawada 14:2 (4:2)

Bramki dla LKS 05 Tworków: Kamil Szałkowski 6, Wojciech Podolak 3, Edward Kowalczyk, Patryk Buchcik, Krzysztof Cerkowniak, Przemysław Ekiert, Przemysław Szuścik

Bramki dla LKS Naprzód 46 Zawada: Grzegorz Wojciechowski, Mateusz Wojak

Żółte kartki: Dawid Radomiski, Łukasz Wuwer (obaj LKS Naprzód 46 Zawada)

Składy

LKS 05 Tworków: Marek Świrzewski – Szymon Grud (55. Patryk Grzesiczek), Andrzej Miensopust, Maciej Jędrzejewski, Marek Fojcik (45. Przemysław Ekiert), Edward Kowalczyk, Piotr Złoty (kpt.) [45. Krzysztof Złoczowski], Wojciech Podolak, Patryk Buchcik (45. Łukasz Tolpa), Krzysztof Cerkowniak (65. Przemysław Szuścik), Kamil Szałkowski
Trener: Adam Jachimowicz
Kierownik drużyny: Dawid Gawlina

LKS Naprzód 46 Zawada: Robert Janik – Bartłomiej Rachwał, Kamil Trzaskalik, Michał Elsner, Michał Błędowski, Łukasz Wuwer, Mateusz Wojak, Bartosz Sobeczko, Grzegorz Wojciechowski, Seweryn Świerczek, Dawid Radomiski
Trener: Krzysztof Wierzbicki
Kierownik drużyny: Arkadiusz Hapeta

Spotkanie sędziowali: Robert Wala (sędzia główny); Piotr Poznański, Sebastian Stopa

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.