Najnowsze wiadomości

Sport23 sierpnia 201910:31

Zawodnicy KS Ski Team Wodzisław z sukcesami w Dusznikach Zdroju

Zawodnicy KS Ski Team Wodzisław z sukcesami w Dusznikach Zdroju - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Wodzisław Śląski:

W bardzo mocno obsadzonych zawodach Biathlon dla każdego w Dusznikach Zdroju zawodnicy KS SKI TEAM zdobyli 4 medale oraz wiele wysokich miejsc.

Medale zdobyli: Michał Skorupa - złoto, Oskar Kremski - srebro, Emilia Piskowska i Ania Baszton- brąz. Tuż za podium: Oliwia Kowalska, Martyna Pietroszek, Julia Długi, Robert Paszkiewicz Jako pierwszy z naszych pojawił się na starcie nasz najmłodszy ale niezwykle utalentowany Oskar Kremski z najlepszym czasem biegu i 3 karami zdobywając srebrny medal.

Chłopcy M1
2. Oskar Kremski 3

Kolejna kategoria to dziewczyny K2, gdzie mieliśmy aż 6 zawodniczek, które biegają bardzo szybko i mimo kilku kar osiągnęły świetne wyniki w stawce 53 biathlonistek.

33. Wiktoria Baszton 8

W kategorii M2 po bezbłędnym strzelaniu i bardzo dobrym biegu złoty medal zdobył Michał Skorupa. Jest to już drugi złoty medal z rzędu na tych zawodach.

Chłopcy M2
1. Michał Skorupa 0

Kolejna kategoria to dziewczyny K3, gdzie na starcie pojawiły się 73 zawodniczki a wśród nich trójka naszych znakomitych biegaczek, które stoczyły zacięty bój zajmując wysokie miejsca. Na trzecim stopniu podium uplasowała się Emilia Piskowska, tuż za nią na czwartej pozycji Oliwia Kowalska a na piątej pozycji Julia Długi.