Sto kilometrów na stulecie Polskiej Policji

Wodzisławscy policjanci przyłączyli się do akcji zorganizowanej przez jastrzębskich kolegów i wspólnie z nimi pokonali wczoraj 100 km na rowerach. Wyzwanie jakie sobie założyli mundurowi, było szczególną formą uczczenia 100 rocznicy utworzenia Policji. Nawet lejący się z nieba żar, nie przeszkodził policyjnym pasjonatom jednośladów w zrealizowaniu zamierzonego celu.
Wczoraj jastrzębscy policjanci wraz ze swoimi emerytowanymi kolegami, przejechali 100 km z okazji 100-lecia Polskiej Policji. Do tego szczególnego przedsięwzięcia włączyli się wodzisławscy policjanci na czele z naczelnikiem prewencji. Swoją podróż rozpoczęli z samego rana, tuż po godzinie 8.00. W uroczystym rozpoczęciu przed budynkiem komendy, wziął udział Komendant Miejski mł insp. mgr Mirosław Jordan oraz I Zastępca Prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju Roman Foksowicz.
Trasa przebiegała przez Jastrzębie-Zdrój, Pniówek, Pawłowice, Mizerów, Kryry, Kobielice, Kobiór, Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Strumień, Zbytków, Jarząbkowice, Pielgrzymowice i ponownie Jastrzębie-Zdrój. W trakcie przeprawy uczestnicy mieli przerwy przy Muzeum Zamkowym w Pszczynie, na zaporze w Goczałkowicach oraz w pobliżu fontanny z solanką w Strumieniu. W drużynie policyjnej panowała wspaniała, sportowa atmosfera. Choć trasa nie była łatwa, a do tego upał dał się we znaki zawodnikom, wszyscy dzielnie walczyli aby dojechać do mety.



















![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775392827prad-.jpg)


![Wyjazdy na Sardynię pod lupą. Burmistrz Pszowa odpiera oskarżenia. Sprawę komentuje Kanał Zero [WIDEO] Wyjazdy na Sardynię pod lupą. Burmistrz Pszowa odpiera oskarżenia. Sprawę komentuje Kanał Zero [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780910210pszow-.jpg)






![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822803photo-74-z-79-.jpg)





![Święto strażaków z Łazisk. 115-lecie OSP i otwarcie nowoczesnej infrastruktury [FOTO] Święto strażaków z Łazisk. 115-lecie OSP i otwarcie nowoczesnej infrastruktury [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780911712712745494-1434214402073868-8909918864171573902-n-.jpg)















Komentarze (0)
Dodaj komentarz