Sport13 sierpnia 201709:41

Drużyna MKP Centrum zadebiutowała w IV lidze

Drużyna MKP Centrum zadebiutowała w IV lidze  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
4

W sobotę MKP Centrum debiutowała w IV lidze. Spotkanie zakończyło się też wygraną dla wodzisławskiej drużyny (0:1). Mecz na wyjeździe rozegrali z Bytomskim Sportem. - Od początku spotkania zespoły czuły wzajemny respekt. W obu drużynach występowali zawodnicy znający się z boisk ekstraklasy bądź wspólnych występów w ligowych klubach – relacjonuje MKP.

W pierwszej połowie nieznaczną przewagę posiadała drużyna z Bytomia. Druga połowa to wyraźna przewaga wodzisławskiego zespołu. Drużyna stworzyła sobie kilka wyśmienitych sytuacji do zdobycia bramki. - W 82 minucie po kolejnym rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym zdobywamy „złotą” bramkę na wagę trzech pierwszych punktów w rozgrywkach IV ligowych. Radość naszych zawodników była ogromna, bo zespół gospodarzy uważany jest przez wielu znawców za faworyta tych rozgrywek – napisali po meczu przedstawiciele wodzisławskiej drużyny na facebooku.

Ze względu na wycofanie się zespołu „Concordii” Knurów z rozgrywek IV Ligowych, uległ zmianie terminarz rozgrywek. Drużyna MKP Odra Centrum drugą kolejkę rozegra 20 sierpnia (niedziela) o godzinie 17.00 z „Wilkami” Wilcza na Stadionie Miejskim przy ulicy Bogumińskiej 8.

Autor: MKP Centrum, (opr. DM), dawid@naszwodzislaw.com