Dzisiaj jest: wtorek, 22 czerwca 2021 r.Imieniny: Pauliny, Sabiny i Tomasza
Telegraf
Region:
Telegraf » 21 czerwca 2021, godz. 13:39 » Stadion Śląski » komentarzy:  

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka przyciągnie na Stadion Śląski ponad tysiąc dzieci

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka przyciągnie na Stadion Śląski ponad tysiąc dzieci - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Od czwartku do soboty na Stadionie Śląskim rywalizować będą po 24 drużyny w kategoriach U11, U10 i U9 chłopców, a w czwartek i sobotę zmierzą się dziewczęce reprezentacji 12 Podokręgów w kategoriach U11 i U9.

Więcej »
Telegraf » 18 czerwca 2021, godz. 12:29 » ZUS » komentarzy:  

Działa już umowa o zabezpieczeniu społecznym z Turcją

Region:

Dobra wiadomość dla osób, które pracowały w Polsce i w Turcji. Od czerwca między krajami obowiązuje umowa o zabezpieczeniu społecznym. To szczególnie ważne dla tych, którzy byli aktywni zawodowo w tych dwóch państwach, jednak w żadnym z nich nie wypracowali stażu, który pozwalałby na przyznanie świadczenia tureckiego bądź polskiego.

Więcej »
Telegraf » 16 czerwca 2021, godz. 13:20 » Materiał prasowy » komentarzy:  

Nad Bałtykiem drożej niż rok temu. Paragony grozy to nic w porównaniu z kosztem noclegów

Nad Bałtykiem drożej niż rok temu. Paragony grozy to nic w porównaniu z kosztem noclegów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Zagranica:

Za tygodniowy pobyt dwóch osób w trzygwiazdkowym hotelu nad morzem zapłacimy w szczycie sezonu 3 018 zł, czyli aż o 283 zł więcej niż przed rokiem. Za taką kwotę możemy zorganizować zagraniczny pobyt w Grecji.

Więcej »
Telegraf » 15 czerwca 2021, godz. 08:43 » Nocowanie.pl, fot. pixabay.com » komentarzy:  

Rekordowe zainteresowanie wakacyjnymi wyjazdami! Maleje liczba wolnych miejsc

Rekordowe zainteresowanie wakacyjnymi wyjazdami! Maleje liczba wolnych miejsc - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

Po długim weekendzie czerwcowym turyści nie stracili zainteresowania wyjazdami. Wręcz przeciwnie! Ich apetyt na wypoczynek w Polsce stale rośnie, o czym świadczy kolejny rekord, jaki w weekend odnotował portal Nocowanie.pl.

Więcej »
Reklama
Telegraf » 14 czerwca 2021, godz. 11:47 » Koleje Śląskie » komentarzy:  

Zmiana na stanowisku prezesa Kolei Śląskich

Region:

Decyzją Rady Nadzorczej z dniem 14 czerwca 2021 r. pełniącym obowiązki Prezesa Zarządu Koleje Śląskie Sp. z o.o. zostaje Pan Patryk Świrski. Nowy członek zarządu został powołany na czas 3 miesięcy. Dotychczasowy Prezes Aleksander Drzewiecki pozostaje w strukturach Zarządu Spółki jako wiceprezes.

Więcej »
Weekend czerwcowy we dwoje i nad morzem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 09 czerwca 2021, godz. 08:40 » Noclegowo.pl, fot. pixabay.com/Arcaion » komentarzy:  

Weekend czerwcowy we dwoje i nad morzem

Polska:

Tegoroczna majówka, mimo wiązanych z nią nadziei, nie okazała się łaskawa dla spragnionych wypoczynku. Trwające obostrzenia powstrzymały Polaków przed wymarzonym wyjazdem.

Więcej »
Czerwcówka last minute. Czy można jeszcze znaleźć wolne noclegi? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 02 czerwca 2021, godz. 14:09 » Materiał prasowy » komentarzy:  

Czerwcówka last minute. Czy można jeszcze znaleźć wolne noclegi?

Polska:

W czwartek rozpoczynamy wyczekiwany długi weekend! Co bardziej zapobiegliwi już dawno zarezerwowali pobyty na czerwcówkę, jednak sporo osób decyzję o wyjeździe pozostawiło na ostatnią chwilę. Czy wobec tego mają szansę na wyjazd?

Więcej »
Wakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 02 czerwca 2021, godz. 11:47 » PKP PLK » komentarzy:  

Wakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów

Region:

W niedzielę, 13 czerwca wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy pociągów. Dostęp do kolei zwiększy 10 nowych przystanków m.in. w Łodzi, Krakowie i Olsztynie. Wrócą połączenia dalekobieżne do Zakopanego i Hajnówki. Zmiana rozkładu jazdy umożliwia wprowadzenie pociągów wakacyjnych i zapewnia PKP Polskim Liniom Kolejowym S.A. realizację prac m.in. na stacji Warszawa Zachodnia, które poprawiają komfort, dostępność i bezpieczeństwo podróży koleją.

Więcej »
W odpowiedzi na potrzeby klientów Kaufland wprowadza usługi pocztowe we wszystkich sklepach  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 28 maja 2021, godz. 10:44 » Kaufland Polska » komentarzy:  

W odpowiedzi na potrzeby klientów Kaufland wprowadza usługi pocztowe we wszystkich sklepach

Polska:

W dobie pandemii wzrosła popularność zakupów online, a co za tym idzie miejsc, w których można skorzystać z usług pocztowych. Potwierdzeniem tego jest m.in. ponad 71 000 paczek, które klienci Kaufland nadali lub odebrali przy okazji zakupów od marca 2020 roku do 23 maja br. Jeszcze do niedawna usługa była dostępna w ponad 100 marketach sieci, ale już teraz mogą cieszyć się nią kupujący we wszystkich sklepach Kaufland w całej Polsce. 

Więcej »
Telegraf » 28 maja 2021, godz. 09:00 » Wroclaw Aiport » komentarzy:  

Wrocławskie lotnisko: wracają ułatwienia dla pasażerów

Wrocławskie lotnisko: wracają ułatwienia dla pasażerów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

Udogodnienie dla pasażerów przylatujących ze strefy Non Schengen. Od wczoraj przed przekroczeniem granicy mogą znów wykonać na lotnisku szybkie testy antygenowe na obecność koronawirusa. Negatywny wynik gwarantuje, że pasażer nie będzie poddany kwarantannie i uniknie biurokracji. Co najważniejsze, maksymalnie skróci się czas oczekiwania do kontroli granicznej.

Więcej »
Telegraf » 27 maja 2021, godz. 12:48 » Stadion Śląski » komentarzy:  

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce na nowym znaczku Poczty Polskiej

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce na nowym znaczku Poczty Polskiej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W piątek, 28 maja br., Poczta Polska wprowadzi do obiegu znaczek pocztowy emisji „Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2021”. Walor wydany przez Narodowego Operatora Pocztowego wpisuje się w działania mające na celu promocję największego wydarzenia lekkoatletycznego na Starym Kontynencie, które w tym roku, podobnie jak dwa lata temu, odbywają się w Polsce.

Więcej »
Telegraf » 26 maja 2021, godz. 12:39 » Stadion Śląski » komentarzy:  

Biało-czerwoni na Śląskim bronić będą tytułu mistrza

Region:

Już za trzy dni na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym rozpoczną się zmagania o tytuł najlepszej lekkoatletycznej drużyny Europy. To właśnie Polacy bronić będą złotego medalu.

Więcej »
Telegraf » 19 maja 2021, godz. 12:59 » KRUS » komentarzy:  

W rolnictwie można pracować bezpiecznie. Konkurs KRUS dla dziennikarzy

Region:

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Raciborzu informuje, że rozpoczęła się już XXVII - edycja konkursu dla dziennikarzy i osób publikujących w środkach masowego przekazu z nagrodami pieniężnymi na publikacje pod hasłem „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. Konkurs jest organizowany przez Centralę KRUS w Warszawie.

Więcej »
Reklama
Telegraf » 19 maja 2021, godz. 09:34 » KPRM » komentarzy:  

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna pomocna w zdalnej edukacji

Polska:

Resort Cyfryzacji zapytał nauczycieli i dyrektorów, skąd prowadzą zdalne lekcje, z jakiego internetu korzystają i czy nie brakuje im sprzętu. Większość pracuje z budynku szkoły i wykorzystuje internet dostarczany przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną.

Więcej »
Telegraf » 19 maja 2021, godz. 09:26 » KPRM » komentarzy:  

Nabycie lub sprzedaż pojazdu zgłoszono online ponad milion razy

Polska:

Mamy kolejny milion! Tyle razy Polacy skorzystali z naszej e-usługi umożliwiającej zgłoszenie kupna lub sprzedaży samochodu. Jeśli do tej pory o niej nie słyszeliście, powinniście ją poznać.

Więcej »
Partnerzy portalu
  • Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
  • Galeria Bobasa
Reklama
Dziś w Wodzisławiu Śląskim
wtorek | 22 czerwca 2021 | 01:33
20.5°C
całkowite zachmurzenie
wiatr słaby 1.92 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1008 hpa
Wilgotność:82%
Wschód słońca:04:37
Zachód słońca:20:59
środa
23.06.2021
17.8°C
18.1°C
czwartek
24.06.2021
24.8°C
16.1°C
piątek
25.06.2021
23.4°C
16.2°C
Partnerzy portalu
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Julka Mieszkalska
10 marca 2020, godz. 20:56
Julka Mieszkalska
Julka Mieszkalska urodziła się 28 lutego 2020. O narodzinach córeczki informują rodzice Iwona i Rafał. Julka waży 3680 gram i mierzy 56 cm.
zobacz więcej »
Kontakt i reklama | Regulamin | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.