Dzisiaj jest: piątek, 29 września 2023 r.Imieniny: Michaliny, Michała i Rafała
Strony Partnerskie
Materiały partnerskie zawierają treści komercyjne i reklamowe, opłacone przez zleceniodawców.
Region:
Dlaczego warto postawić na szambo betonowe? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 29 września 2023, godz. 06:13 » materiał partnerski » komentarzy:  

Dlaczego warto postawić na szambo betonowe?

Polska:

Jeśli szukasz szamba, które po wkopaniu w ziemię służyło Ci będzie wiernie przez wiele lat, najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie szambo betonowe. To kompleksowe rozwiązanie sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy nad szambem postanowisz zbudować parking czy podjazd dla samochodów, ale przede wszystkim wtedy, gdy uzyskać będziesz chciał maksymalną odporność na grzyby, w tym pleśnie. Szamba betonowe Tomex to propozycja, która sprawdzi się w praktycznie każdym przypadku.

Więcej »
Nie umiesz gotować? Wybierz dietę pudełkową! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 28 września 2023, godz. 17:15 » materiał partnerski » komentarzy:  

Nie umiesz gotować? Wybierz dietę pudełkową!

Polska:

Od kiedy przeprowadziłem się “na swoje” kuchnia pełni u mnie rolę czysto dekoracyjną. Nie potrafię gotować i nie wstydzę się do tego przyznać. Uważam, że nie każdy musi się znać na wszystkim. Niestety niesie to za sobą pewne komplikacje. Przez długi czas skazany byłem na obiadki, które w słoikach przywoziłem od rodziców, jednak nie da się tak żyć cały czas. Próby stołowania się w restauracjach i barach szybkiej obsługi odbijały się ciężko na moim portfelu lub żołądku. Szukałem alternatywy, która zapewni mi jedzenie równie dobre i zdrowe jak w domu. W końcu trafiłem na fit catering.

Więcej »
Z kuchni do salonu: jak hokery barowe i krzesła kubełkowe zmieniają przestrzeń - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 27 września 2023, godz. 16:13 » materiał partnerski » komentarzy:  

Z kuchni do salonu: jak hokery barowe i krzesła kubełkowe zmieniają przestrzeń

Polska:

Planując aranżację salonu, warto pamiętać nie tylko o stylu, ale także o funkcjonalności. Jakie krzesła wybrać, aby zadbać o te dwie kwestie? Świetną opcją są hokery i krzesła kubełkowe.

Więcej »
Rozwiń Skrzydła z Filologią w Raciborzu! Studiuj język niemiecki! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 26 września 2023, godz. 17:04 » ANS » komentarzy:  

Rozwiń Skrzydła z Filologią w Raciborzu! Studiuj język niemiecki!

Wodzisław Śląski:

Zapraszamy do zanurzenia się w świat języka i kultury niemieckiej w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu! Jeśli marzysz o płynnym posługiwaniu się językiem Goethego, Schillera i Einsteina, pragniesz dogłębnie poznać kulturę krajów niemieckojęzycznych oraz zdobyć umiejętności niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu, to nasz kierunek filologii - język niemiecki jest stworzony właśnie dla Ciebie! Odkryj z nami, jak fascynująca i wciągająca może być nauka języka niemieckiego i jakie drzwi otworzy przed Tobą biegłość w tym języku.

Więcej »
Reklama
Rozpoczynamy trzeci termin naboru na wybrane kierunki studiów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 25 września 2023, godz. 18:19 » ANS » komentarzy:  

Rozpoczynamy trzeci termin naboru na wybrane kierunki studiów

Wodzisław Śląski:

Zapraszamy do rejestrowania się w Systemie Internetowej Rekrutacji  w ramach trzeciego terminu naboru na studia w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu. Prowadzimy rekrutację na wybrane kierunki studiów.

Więcej »
Zaawansowane technologie w kanalizacji wewnętrznej: Innowacje, które ułatwiają życie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 25 września 2023, godz. 15:57 » materiał partnerski » komentarzy:  

Zaawansowane technologie w kanalizacji wewnętrznej: Innowacje, które ułatwiają życie

Polska:

Nowoczesne budownictwo nieustannie ewoluuje, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, które zaskakują swoją skutecznością i ułatwiają codzienne życie. Wśród nich szczególną uwagę zwracają zaawansowane technologie w kanalizacji wewnętrznej, które przekształcają dotychczasowe podejście do tego kluczowego aspektu infrastruktury budynków. Zanurzmy się w fascynujący świat tych innowacji, które stanowią prawdziwą rewolucję w branży. Czy jesteś gotowy na podróż do przyszłości budownictwa?

Więcej »
Współczesny samorząd a organizacje pozarządowe. Seminarium naukowe Eunomii [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 18 września 2023, godz. 16:30 » ANS » komentarzy:  

Współczesny samorząd a organizacje pozarządowe. Seminarium naukowe Eunomii [ZAPROSZENIE]

Wodzisław Śląski:

II Seminarium czasopisma naukowego EUNOMII pod hasłem „Współczesny samorząd a organizacje pozarządowe” Bilans – perspektywy – dylematy odbędzie się w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, 27 października 2023 r.

Więcej »
Podsumowanie współpracy Akademii z Parlamentarzystami - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 11 września 2023, godz. 16:54 » materiał partnera » komentarzy:  

Podsumowanie współpracy Akademii z Parlamentarzystami

Wodzisław Śląski:

8 września 2023 r. rektor Akademii Nauk Stosowanych, dr Paweł Strózik, podsumował współpracę Uczelni z Ministrem i Parlamentarzystami z regionu Raciborza. Na spotkaniu obecni byli: podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych – Paweł Jabłoński, senator RP – Ewa Maria Gawęda, poseł na Sejm IX kadencji – Adam Gawęda oraz przedstawiciele Akademii – prorektor ds. studentów, dr Beata Fedyn, prorektor ds. organizacji, dr inż. Tomasz Czyszpak i dyrektor administracyjny, mgr inż. Jacek Pierzga. Celem spotkania było omówienie sytuacji w Uczelni, nakreślenie zrealizowanych przedsięwzięć, zaznajomienie Gości z bieżącą sytuacją oraz planami Alma Mater Ratiboriensis na przyszłość. Podsumowanie współpracy zamyka pewien jej etap i jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wszelką pomoc.

Więcej »
Koło naukowe ARCHITEKTON na warsztatach Narodowego Instytutu Dziedzictwa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 07 września 2023, godz. 14:25 » ANS » komentarzy:  

Koło naukowe ARCHITEKTON na warsztatach Narodowego Instytutu Dziedzictwa

Wodzisław Śląski:

W dniach 5-6 września 2023r. w przeddzień Europejskich Dni Dziedzictwa, które odbywają się każdego roku w II i III weekend września studenci z koła naukowego ARCHITEKTON Instytutu Architektury ANS w Raciborzu zostali zaproszeni w imieniu Fundacji Pałac w Szelejewie do udziału w seminarium oraz warsztatach pt. Impuls dla Pałacu w Szelejewie.

Więcej »
Bukiet niebieskich róż - na jakie okazje? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 06 września 2023, godz. 15:55 » materiał partnerski » komentarzy:  

Bukiet niebieskich róż - na jakie okazje?

Polska:

Kwiaty, od wieków, są symbolem emocji, uczuć i wydarzeń.

Więcej »
Posiadanie akwarium to fascynujące hobby - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 29 sierpnia 2023, godz. 14:45 » materiał partnerski » komentarzy:  

Posiadanie akwarium to fascynujące hobby

Polska:

Akwarium to nie tylko ładna ozdoba, ale również ekosystem, w którym zamieszkują różnorodne ryby, rośliny i inne organizmy wodne. Pierwszym krokiem do posiadania akwarium jest wybór odpowiedniego rozmiaru i typu akwarium. Istnieje wiele różnych rozmiarów i kształtów akwariów, a wybór zależy od twoich preferencji oraz dostępnej przestrzeni. Możesz wybrać akwarium o pojemności od kilku do kilkuset litrów.

Więcej »
Teneryfa – z czego słynie ta wyspa kanaryjska - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 28 sierpnia 2023, godz. 16:14 » materiał partnerski » komentarzy:  

Teneryfa – z czego słynie ta wyspa kanaryjska

Polska:

Urokliwa Teneryfa to jedna z Wysp Kanaryjskich, słynąca z wulkanicznych krajobrazów, kolorowych plaż i mnóstwa atrakcji dla dzieci i dorosłych. To świetne miejsce na hotelowe wakacje oraz na aktywny wypoczynek. Sprawdź, z czego słynie ta wyspa i jakie miejsca warto tu odwiedzić.

Więcej »
Ropa - historia i prognozy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 23 sierpnia 2023, godz. 13:10 » materiał partnerski » komentarzy:  

Ropa - historia i prognozy

Polska:

Ropa naftowa, wykorzystywana obecnie w wielu gałęziach przemysłu, to mówiąc najprościej, przeobrażone szczątki roślinne i zwierzęce sprzed milionów lat. W złożach występuje też często gaz ziemny. Przed przetworzeniem, ropa jest gęstą cieczą o ciemnobrunatnym kolorze. Oto co warto o niej wiedzieć!

Więcej »
Reklama
Nigdy nie jest za późno, aby studiować: Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu czeka na Ciebie! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » PWSZ Racibórz » 21 sierpnia 2023, godz. 11:08 » ANS » komentarzy:  

Nigdy nie jest za późno, aby studiować: Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu czeka na Ciebie!

Wodzisław Śląski:

Choć młodość kojarzy się z latami studiowania i rozwijania swojego potencjału, wiele osób decyduje się na podjęcie kształcenia na poziomie akademickim w późniejszym wieku. Czy to po to, by zdobyć nowe kompetencje, rozwijać horyzonty czy zmienić zawód, warto pamiętać: na naukę nigdy nie jest za późno! Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu to miejsce, które serdecznie zaprasza wszystkich, niezależnie od wieku.

Więcej »
Tanie ubezpieczenie OC samochodu z Wielkiej Brytanii? To możliwe! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Strony Partnerskie » 18 sierpnia 2023, godz. 19:52 » materiał partnerski » komentarzy:  

Tanie ubezpieczenie OC samochodu z Wielkiej Brytanii? To możliwe!

Polska:

Koszty ubezpieczenia to jeden z wydatków, z którymi muszą się liczyć właściciele pojazdów. Planujesz sprowadzenie auta z Wielkiej Brytanii? Musisz wiedzieć, ile będzie kosztować zakup polisy dla takiego samochodu. Dowiedz się, co wpływa na wysokość składki oraz w jaki sposób znaleźć najtańsze i najlepsze ubezpieczenie, które nie obciąży Twojego budżetu. 

Więcej »
Reklama
Dziś w Wodzisławiu Śląskim
piątek | 29 września 2023 | 11:55
23.2°C
bezchmurnie
wiatr słaby 4.2 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1021 hpa
Wilgotność:60%
Wschód słońca:06:42
Zachód słońca:18:31
sobota
30.09.2023
15.5°C
15.9°C
niedziela
01.10.2023
17.3°C
10.5°C
poniedziałek
02.10.2023
22.9°C
13.2°C
Partnerzy portalu
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Stanisław Musiolik
21 lutego 2020, godz. 21:11
Stanisław Musiolik
Stanisław Musiolik urodził się 05.02.2020. O narodzinach synka informują rodzice Ilona i Przemysław Stanisław waży 3860 gram i mierzy 56 cm.
zobacz więcej »
Kontakt i reklama | Regulamin | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.