Planujesz otworzyć firmę? Przyjdź na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zaprasza na spotkanie organizowane dla osób planujących podjęcie działalności gospodarczej.
Spotkanie odbędzie się dnia 29 maja 2015 r. w godz. 10.00- 13.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92 w Wodzisławiu Śląskim (obok Wydziału Komunikacji). W programie m.in. prelekcje dotyczące skutecznego prowadzenia działalności oraz zawierania transakcji handlowych, etapów zakładania działalności gospodarczej, podstawowych zagadnień podatkowych, a także ubezpieczeń społecznych.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie udziału telefonicznie pod nr 32 459 29 55/56 lub osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim pok. 220 w godz. od 7.30-14.30.






![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz