Strony Partnerskie6 kwietnia 201606:41
Pod hałdą kopalnianą w Połomi odkryto duże wysypisko odpadów - trwają kroki ws. ich usunięcia

0
Reklama
Mszana: 4 kwietnia Urząd Gminy w Mszanie został poinformowany o dużym wysypisku odpadów pod hałdą kopalnianą przy ul. Podgórnej w Połomi. Nieznani sprawcy wyrzucili w tym miejscu kilkanaście wywrotek odpadów w postaci pryzm pochodzących z przeróbki odpadów komunalnych, tzw. odsiewek.
Firma, która na zlecenie kopalni rekultywuje pobliski teren, powiadomiła o sprawie policję. Wczoraj na miejscu odbyła się wizja lokalna zorganizowana przez urząd gminy. - W związku z tym, że usunięcie odpadów ciąży na właścicielu nieruchomości, to Jastrzębska Spółka Węglowa podejmie dalsze kroki w tej sprawie. Będziemy na bieżąco informować mieszkańców okolicznych domów o postępie sprawy - mówi wójt Mirosław Szymanek.







![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz