Aktualności18 listopada 201613:10
Apelują o utworzenie jednej Odry. List otwarty trafił m.in. do władz miasta i powiatu

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Przedstawiciele Stowarzyszenia Sympatyków Odry Wodzisław wystosowali list otwarty, w którym apelują o utworzenie jednej Odry Wodzisław w naszym mieście (obecnie działa APN Odra i MKP Odra Centrum). List trafił do Prezydenta i jego zastępców, Starosty, Przewodniczącego Rady Miasta, Prezesa APN Odry Wodzisław Grzegorza Gostyńskiego, Prezesa MKP Centrum Romana Zielińskiego oraz Dyrektora MOSIR, Bogdana Bojko, poniżej prezentujemy jego treść.
UdostępnijKomentuj (0)

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)











Komentarze (0)
Dodaj komentarz