Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 kwietnia 201515:36

Śmiech to zdrowie! Neo-Nówka Ci to powie!

Śmiech to zdrowie! Neo-Nówka Ci to powie! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Roman Żurek - założyciel i lider grupy, Michał Gawliński - niezmiennie najmłodszy w grupie i ze względu na swoją wrodzoną nieśmiałość gra głównie role drugoplanowe, bo trzecioplanowe są zarezerwowane dla scenografii, Radek Bielecki - w kabarecie najmłodszy stażem, na scenie nie da się go nie zauważyć... bo jest większy od reszty. To oni członkowie Kabaretu Neo-Nówka! Chcesz być świadkiem ich najnowszego kabaretowego show? Zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury już 10 maja.

Kabaret wystąpi na deskach wodzisławskiej sceny dwukrotnie, o godzinie 16.00 oraz 19.00. Artyści przedstawią swój najnowszy program zatytułowany "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych".

Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu jestfabularyzowany wątek małżeństwa Paciaciaków, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również autorskich piosenek. To po prostu trzeba zobaczyć.

Bilety w cenie 55 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie: poniedziałek 8:00 - 16:00, wtorek 8:00 - 20:00, środa - piątek 8:00 - 16:00, weekendy - kasa czynna godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży biletomaniawck.pl.

Autor: WCK, a.harz@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności13 lutego 202612:41

Policja odzyskała skradzionego Mercedesa

Policja odzyskała skradzionego Mercedesa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności12 lutego 202610:58

Zmarł ks. Stanisław Moś. Kapłan był związany z Kokoszycami

Zmarł ks. Stanisław Moś. Kapłan był związany z Kokoszycami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Archidiecezja Katowicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Telegraf12 lutego 202615:55

Zimowe igrzyska na… Śląskim

Zimowe igrzyska na… Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
mat.prasowy
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.