Kultura i Edukacja3 czerwca 201508:51
Orkiestra z Lubomi zaprezentuje się w Ostrawie

0
Reklama
Lubomia:
Gminny Ośrodek w Lubomi zaprasza na kolejny koncert Orkiestr Dętych, który tym razem odbędzie się w Forum Nova Karolina w Ostrawie już 6 czerwca.
Koncert w Ostrawie odbędzie się 6 czerwca przy centrum handlowym Nova Karolina i będzie miał charakter plenerowy. Orkiestra z Lubomi wystąpi o godz. 10.00, potem na scenie zaprezentują się m.in.: Polsko-Czeska Orkiestra Silesia, Dechovy Orchestr Mladych Jistebnik oraz gospodarze czyli Dechovy Orchestr Ostrava.
Program:
10:00 - Orkiestra Dęta Gminy Lubomia
11:00 - Harmonie d'INSA Lyon
12:00 - Polsko-Czeska Orkiestra Silesia
13:00 - Dechovy Orchestr Ostrava
14:00 - Dechovy orchestr mladych Jistebnik




























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz