Pszowianin wystawi swoje prace w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Wystawa "ART KAMPF fotografii" Karola Praszelika to konfrontacja zdjęć ukazujących aspekty wspinania w wysokich górach zimą i inne spojrzenie na codzienność. Autor zapowiada, że prace jak i cała oprawa będą nacechowane głębokim symbolizmem i zaskoczą formą. Zdjęcia pochodzą m.in. ze wspinaczek zimowych w Alpach. Wieczór uświetni występ muzycznego duetu "projekt.wav".
Artysta jest znany w naszym regionie z wystaw w Wodzisławiu Śląskim i innych działań kulturalnych czy sportowych. Wernisaż odbędzie się 11 czerwca w Teatrze Ziemi Rybnickiej o 18:00, wstęp wolny. Wystawę stałą można oglądać do końca sierpnia.
Wydarzeniu partnerują: SilverTop, inoWino, Firma Pierchała.
Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.




![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775392827prad-.jpg)


![Wyjazdy na Sardynię pod lupą. Burmistrz Pszowa odpiera oskarżenia. Sprawę komentuje Kanał Zero [WIDEO] Wyjazdy na Sardynię pod lupą. Burmistrz Pszowa odpiera oskarżenia. Sprawę komentuje Kanał Zero [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780910210pszow-.jpg)




![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822803photo-74-z-79-.jpg)



![Święto strażaków z Łazisk. 115-lecie OSP i otwarcie nowoczesnej infrastruktury [FOTO] Święto strażaków z Łazisk. 115-lecie OSP i otwarcie nowoczesnej infrastruktury [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780911712712745494-1434214402073868-8909918864171573902-n-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz