Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja17 czerwca 201507:32

Barbara Chrobok czytała dzieciom bajki

Barbara Chrobok czytała dzieciom bajki  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

O tym, że warto czytać, przekonywała maluchy Barbara Chrobok – zastępca prezydenta miasta. W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" pani prezydent odwiedziła przedszkolaków w Zawadzie. 

2 czerwca w Filii nr 10 w Zawadzie odbyło się spotkanie w ramach akcji Cała Polska czyta Dzieciom. 48 dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Zawadzie spotkało się z Barbarą Chrobok, która czytała najmłodszym bajki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przygód bohaterów baśni czytanej przez naszego gościa. Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę i wręczyły pani prezydent własnoręcznie wykonane upominki, a same otrzymały kolorowe baloniki.

Autor: UM, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności19 listopada 202510:02

Wodzisław Śląski aktywnie wspiera osoby starsze

 Wodzisław Śląski aktywnie wspiera osoby starsze - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Aktualności21 listopada 202511:06

Pracownicy służb społecznych uhonorowani [FOTO]

Pracownicy służb społecznych uhonorowani [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W środę, 19 listopada w Powiatowym Centrum Konferencyjnym odbyła się uroczystość związana z tegorocznymi obchodami Dnia Pracownika Socjalnego - branżowego święta pracowników nie tylko pomocy społecznej, ale całego szeroko pojętego sektora wsparcia osób w gorszym położeniu lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja21 listopada 202512:10

Kulinarne arcydzieła. Za nami Śląska Jesień Kulinarna [FOTO]

Kulinarne arcydzieła. Za nami Śląska Jesień Kulinarna [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Dopiero uczą się zawodu w klasach gastronomicznych, ale już tworzą dania, których nie powstydziliby się szefowie kuchni. I to takie, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i wyśmienicie smakują. W Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim zakończyła się Śląska Jesień Kulinarna. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był żurek śląski.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.