Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja19 lipca 201509:10

Zabierz książkę na wakacje i wygraj ciekawe nagrody

Zabierz książkę na wakacje i wygraj ciekawe nagrody - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

Bezchmurne niebo, słońce, piasek i szum morza – do pełni szczęścia trzeba dodać jeszcze tylko dobrą książkę, która umili każdy wyjazd. Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez lektury biblioteka w Rydułtowach przegotowała specjalny konkurs.

Niezależnie od tego czy książka towarzyszy nam na co dzień, czy tylko od święta - wakacje to dobry czas, żeby nadrobić czytelnicze zaległości. Szum morza i spokojna atmosfera wakacji sprzyjają pochłanianiu wydawniczych nowości. Dobra książka to nieodzowny element każdych wakacji. W walizce na pewno znajdzie się miejsce na dobry kryminał, romans, a może poradnik czy pozycję popularnonaukową. Warto zabrać ze sobą na wakacyjny wypoczynek chociaż jedną książkę, a jeśli jest to wyjazd daleko poza granice naszego kraju, warto także zrobić zdjęcie z książką i przesłać je na adres Biblioteki im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Rydułtowach. Konkurs, który skierowany jest do zarejestrowanych czytelników promować ma czytelnictwo nie tylko w domu i miejscu zamieszkania, ale przede wszystkim tam, gdzie czytanie dobrej książki przysparza wiele przyjemności - na wakacjach. 

Każdy robi zdjęcia na wakacjach. W dobie aparatów cyfrowych fotografie są niezwykle popularne. Aby wziąć udział w konkursie nie potrzeba żadnego profesjonalnego sprzętu. Wystarczy zwykły aparat kompaktowy lub telefon komórkowy. Konkurs podzielono na dwie kategorie: 
1. Najdalsza odległość wakacyjnego wyjazdu z książką w walizce. 
2. Najlepsze artystycznie zdjęcie z ulubioną książką. 

Jedynym warunkiem koniecznym do tego, aby wziąć udział w konkursie jest odebranie z biblioteki specjalnej zakładki, którą należy umieścić w widocznym miejscu. Bez niej nawet najpiękniejsze zdjęcie nie będzie brane pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu, a można w nim wygrać ciekawe nagrody. 

Jury składać będzie się z 3 osób: 
Kornelia Newy - Burmistrz Miasta Rydułtowy 
Patrycja Młynarczyk - fotograf 
Marek Pośpiech - artysta 

Fotografie o wymiarze 15x20 należy złożyć lub przesłać na adres biblioteki (ul. Mickiewicza 33, 44-280 Rydułtowy) do 30 października 2015. 

Autor: UM Rydułtowy, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 maja 202614:23

Bushcraftowy zawita do Wodzisławia. Spotkanie z Marcinem Surowcem w bibliotece

Bushcraftowy zawita do Wodzisławia. Spotkanie z Marcinem Surowcem w bibliotece - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności12 maja 202610:20

Wodzisław szuka aktywnych seniorów. Trwa dodatkowy nabór do Rady Seniorów

Wodzisław szuka aktywnych seniorów. Trwa dodatkowy nabór do Rady Seniorów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności11 maja 202614:32

Trzy Wzgórza zamienią się w przestrzeń integracji. Przed nami wydarzenie Moc Pomocy

Trzy Wzgórza zamienią się w przestrzeń integracji. Przed nami wydarzenie Moc Pomocy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Sport11 maja 202610:13

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO]

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

Sporo emocji dostarczył kibicom mecz pomiędzy LKS 1908 Nędza a Naprzodem 32 Syrynia. Spotkanie rozegrane 10 maja przy ulicy Sportowej długo nie zachwycało skutecznością, ale w końcówce wynagrodziło widzom cierpliwości. Gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Syryni, gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania i uratować niezwykle cenny punkt w walce o utrzymanie.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Aktualności12 maja 202610:11

5. Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie. Będą pokazy służb, drony i gaszenie płonącego oleju

5. Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie. Będą pokazy służb, drony i gaszenie płonącego oleju - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności12 maja 202610:39

Plan ogólny Radlina. Dodatkowe dyżury projektanta dla mieszkańców

Plan ogólny Radlina. Dodatkowe dyżury projektanta dla mieszkańców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Radlin, fot poglądowe - pexels.com/Pavel Danilyuk
Reklama
Aktualności12 maja 202611:10

Nowe godziny otwarcia filii pocztowej w Mszanie

Nowe godziny otwarcia filii pocztowej w Mszanie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.