Smerfne ferie w Świetlicy Środowiskowej w Połomi

Smerfne ferie, odbywające się w Świetlicy Środowiskowej w Połomi, cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Codziennie placówkę odwiedzało ponad 20 dzieci, które w ramach zajęć zbudowały makietę wioski Smerfów, piekły ciasteczka ze Smerfem Łasuchem, poleciały w kosmos z Papą Smerfem oraz poznały Smerfiki – najmłodsze pokolenie mieszkańców wioski.
Oprócz zajęć plastycznych odbyły się zajęcia ruchowe w rytm smerfnych hitów, a tematyczny quiz sprawdził wiedzę na temat mieszkańców wioski. W trakcie spotkania ze Smerfami nie mogło zabraknąć również największego wroga tych niebieskich stworzeń - Gargamela. W jego zamku odbyło się mianowanie na Nicponia.






![Dwaj Czesi pod wpływem narkotyków uciekali kradzionym busem [KOMUNIKAT POLICJI] Dwaj Czesi pod wpływem narkotyków uciekali kradzionym busem [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176276946055-906497-.jpg)



![Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762894388dsc01290-.jpg)
![Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17629017631762878494dsc01275-.jpg)
Komentarze (1)
Dodaj komentarz