Kultura i Edukacja27 maja 201110:46
Bezpieczna sobota

0
Reklama
Powiat:
Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych oraz wydział Oświaty przy Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim organizuje w dniu 4 czerwca 2011r. w godzinach 9.30-12.30 dzień "Bezpieczna Sobota".
Mając na uwadze zbliżające się wakacje 2011 oraz zagrożenia na jakie są narażeni uczniowie naszej szkoły podczas tych wakacji, pragniemy przedstawić naszej młodzieży rodzaje spędzania wolnego czasu w sposób bezpieczny, a w razie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia prokazać im, w jaki sposób mają się zachować i ustrzec wypadku. W pokazach uczestniczyć będzie zespół Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Wodzisławia Śląskiego oraz Policjanci Komendy Powiatowej Wodzisławiu Śląskim.
Urząd Gminy Gorzyce





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz