Świąteczno-noworoczny koncert w Zawadzie

Kościół wypełniony był po brzegi, podczas koncertu można było usłyszeć znane standardy muzyczne o tematyce zimowo-świątecznej, całość wzbogacona została wartościowym komentarzem słownym, o który zadbał prowadzący - Tomasz Ciba. Po zakończeniu wydarzenia słów uznania i podziękowań nie krył ks. Roman Imiołczyk - proboszcz parafii, który wręczył solistom oraz dyrygentowi symboliczne wiązanki kwiatów. Każdy mógł również nabyć pierwszą płytę MIX Orchestra ze świątecznym repertuarem.
Był to pierwszy z serii koncertów MIX Orchestra. Kolejne odbędą się 5 stycznia w Pszowie, 6 stycznia w Syryni i Wodzisławiu Śląskim - Kokoszycach oraz 8 stycznia w Lubomi.

























































![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)
![Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908256zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)

![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775907380dsc-1966-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz