Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja11 września 201709:45

Bawmy się razem – cykl zajęć dla dzieci i rodziców

Bawmy się razem – cykl zajęć dla dzieci i rodziców  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Od września Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na cykl zajęć zatytułowanych „Bawmy się razem – cykl zajęć dla dzieci i rodziców”. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca przed spektaklami w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem, które w placówce kultury odbywają się już od kilku lat. 

– Z racji dużego zainteresowania, jakim cieszą się od lat Rodzinne Spotkania z Teatrem, postanowiliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę skierowaną do rodzin. Zajęcia mają na celu integrację poprzez wspólną zabawę, edukację i radość ze wspólnego przebywania – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Co miesiąc do przeprowadzania zabaw z najmłodszymi WCK zaprasza lokalne firmy zajmujące się działalnością edukacyjną i artystyczną dla dzieci. W tym sezonie od września cykl rozpocznie się warsztatami fotograficznymi, które poprowadzi Adriana Kozielska - plastyk, fotograf, animator działań twórczych, prowadząca firmę FotografDzieciom.pl., która zajmuje się organizacją warsztatów fotograficznych i plastycznych dla dzieci i młodzieży. Uczy przez zabawę i podpowiada, w jaki sposób wykorzystywać zrobione fotografie. Inspiruje, uczy tego, co przydatne. Podczas warsztatów dzieci wykonają rekwizyty do sesji i będą mogły spróbować zrobić zdjęcia w mobilnym studio fotograficznym. To okazja, by czas wolny spędzić rodzinnie i kreatywnie.

Zapisy na zajęcia prowadzi Izabela Sobota - Dział Projektów i Animacji Kulturalnej, Wodzisławskie Centrum Kultury tel. 32 455 48 55, iza.s@wck.wodzislaw.pl. 

Autor: WCK, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności13 maja 202513:31

Trzy zarzuty dla nieodpowiedzialnego 26-latka

Trzy zarzuty dla nieodpowiedzialnego 26-latka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Styl życia13 maja 202514:16

Majowe śpiewanie dla Matki Boskiej w Syryni

Majowe śpiewanie dla Matki Boskiej w Syryni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło i fot: GOKSiR Lubomia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 maja 202509:48

Zebranie wiejskie w Skrbeńsku

Zebranie wiejskie w Skrbeńsku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów, fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności15 maja 202509:32

Na wodzisławskim rynku stanął Escape Truck

Na wodzisławskim rynku stanął Escape Truck - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Dorota Piecha/UM
Reklama
Aktualności15 maja 202511:15

Ważne rozmowy na temat transportu w powiecie wodzisławskim

Ważne rozmowy na temat transportu w powiecie wodzisławskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.