Kultura i Edukacja30 listopada 201109:13
Kolonia Fryderyk pięknieje

0
Reklama
Gorzyce:
Ukończony został remont kolejnego, drugiego budynku przy ulicy Leśnej 3 na Kolonii Fryderyk. Prace remontowe rozpoczęły się w lipcu bieżącego roku i trwały do końca października. Budynek ma nową elewację, dach, okna i drzwi zewnętrze.
Wymieniona została instalacja teletechniczna i azard (znikły anteny telewizyjne z budynku). Wykonano także drenaż budynku. Koszty remontu wyniósł prawie 453 tys. zł. W związku z tym, iż budynki na Kolonii Fryderyk umieszczone są w rejestrze zabytków, gmina podpisała umowę z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Katowicach o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie i restauratorskie budynku, w wysokości 40 tys. zł.
Urząd Gminy Gorzyce








![Ekologia łączy pokolenia. W Rydułtowach powstała wyjątkowa seria edukacyjnych filmów [WIDEO] Ekologia łączy pokolenia. W Rydułtowach powstała wyjątkowa seria edukacyjnych filmów [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784539972rydultowy-.jpg)













![Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784633504749789424-1730746784788740-8929866282467095951-n-.jpeg)












Komentarze (0)
Dodaj komentarz