Uczennice I LO Mistrzyniami ortografii

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich, zajęły całe podium podczas jubileuszowego XX Powiatowego Konkursu Ortograficznego.
Uczestnicy, którzy zostali wyłonieni w szkolnych eliminacjach, zmierzyli się z tekstem "Mickiewicz w oczach współczesnych". Musieli wykazać się znajomością zasad ortografii i interpunkcji, pisząc o "hydrze p amiątek drążącej duszę Pielgrzyma" oraz o "skałach Ajudahu". W konkursie zwyciężyła Zofia Tytko, a tuż za nią uplasowały się Dagmara Grela i Maja Koczy. Gratulujemy sukcesu!
![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz