Laboratoria Przyszłości w wodzisławskiej SP1

Program Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Celem programu jest wsparcie finansowe szkół na zakup sprzętów, dzięki którym uczniowie będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywanie praktycznych umiejętności.
W ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości uczniowie klas Ib i Ic ze Szkoły Podstawowej nr 1, wykorzystując długopisy 3D, puścili wodze fantazji i tworząc dosłownie w powietrzu w pełni trójwymiarowe kształty, stworzyli serduszka dla swoich ukochanych mam. Dzieci bawiły się świetnie. Były zachwycone urządzeniem, które jest bardzo łatwe w użyciu, idealne dla kreatywnych dzieci i nie tylko. Można nim drukować różne obiekty przestrzenne. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia.



![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz