Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja1 grudnia 202310:21

Mikołajkowy koncert KTT SPIN w WCK

Mikołajkowy koncert KTT SPIN w WCK - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zaprasza na wyjątkowy, mikołajkowy koncert taneczny 14 grudnia do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tancerze wzorem ubiegłego roku po raz kolejny postanowili zaprosić dzieci wraz z rodzicami na mikołajkowe show taneczne. W programie znajdą się również prezentacje najnowszych choreografii małych i dużych formacji, niespodzianki oraz spotkanie ze św. Mikołajem.

- Serdecznie zapraszam 14 grudnia do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Okres świąteczny jest wspaniałym czasem, pełnym magii i rodzinnej atmosfery. Cieszymy się, że możemy świętować ten czas wspólnie z naszą wspaniała publicznością – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

KTT SPIN specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy i świata.

Instruktorami klubu są Elżbieta Lasocka, Sebastian Lasocki, Artur Fojcik i Paulina Adamczak-Fojcik. Grupy specjalizują się zarówno w formacyjnym tańcu latynoamerykańskim jak i w tańcach standardowych. Klub działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 41 lat. Jest corocznym gospodarzem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Swoje umiejętności prezentuje publiczności podczas swoich koncertów tanecznych oraz w trakcie miejskich imprez plenerowych. Najważniejszym wyzwaniem jest jednak coroczny udział w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego, którego SPIN jest licencjonowanym członkiem.

Bilety w cenie 15 zł są dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet oraz w kasie WCK. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

aaa

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 marca 202409:13

Dębowy weteran padł ofiarą wandali

Dębowy weteran padł ofiarą wandali - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Egreen
Aktualności1 marca 202411:56

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO]

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W czwartek, 29.02. w Turzy Śląskiej otwarto pierwsze w powiecie wodzisławskim Branżowe Centrum Umiejętności firmy Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o. Prawdopodobnie jest to jedyna tego rodzaju placówka w kraju dedykowana florystyce. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele powiatu.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. BCU Turza Śląska
Reklama
Sport1 marca 202409:18

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja3 marca 202415:51

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Po 5 latach od ostatniego wyjazdu udało się ponownie wrócić do tradycji Zespołu Sukces i Orkiestry KWK Rydultowy czyli do zagranicznych wyjazdów i pokazów na festiwalach poza granicami Polski. Zorganizować wyjazd po takiej przerwie nie było łatwym zadaniem, ale udało się!

opr. red.
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.