Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja29 lutego 202418:54

Prawdziwa historia. Premiera teatru tańca Memento

Prawdziwa historia. Premiera teatru tańca Memento - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy spektakl Teatru Tańca Memento pt. „Prawdziwa historia". Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 marca o 17:00. Widzowie zobaczą przepiękne taneczne show oparte na najpiękniejszych bajkach i baśniach znanych dzieciom, i dorosłym.

„Prawdziwa historia" to spektakl taneczny Teatru Tańca Memento, który zabierze widzów w ekscytującą podróż przez świat ludzkich emocji. Opowiada różne historie, nawiązując do znanych bajek. W każdej bajce będzie można przejrzeć się jak w lustrze - znaleźć swoje odbicie i swoją historię.

- Jeśli nasze życie jest bajką to pytanie brzmi: jaką postać gramy? Jeśli nie znamy swojej roli to gramy starą, nieprawdziwą opowieść, kogoś kim nigdy nie byliśmy. A więc jaka jest prawdziwa historia? Tego dowiemy się już 23 marca na premierze Teatru Tańca Memento - mówi Małgorzata Karwot, reżyser i główny choreograf przedstawienia.

Efekty specjalne, gra świateł, kostiumy, przejmująca muzyka i wspaniały taniec - to wszystko czego widzowie mogą się spodziewać po spektaklu Memento.

- Serdecznie zapraszam na „Prawdziwą historię" Teatru Tańca Memento. Przedstawienia tej grupy są zawsze wspaniałym widowiskiem, które dostarcza publiczności niesamowitych wrażeń i emocji. Jestem przekonana, że tym razem będzie równie wspaniale - mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Spektakl został przygotowany przez najstarszą grupę Teatru Tańca Memento. Instruktorami grupy są Małgorzata Karwot i Karolina Leśniewska. Spektakl zatańczą: Wiktoria Czaplak, Natalia Knesz, Gosia Karwot, Paulina Kotowska, Karolina Leśniewska, Emilia Patas, Mateusz Soboszek, Alicja Bańczyk, Vanessa Pawlusińska oraz Diana Illichova. Głosu narratorowi użyczyła: Justyna Baczyńska. Scenografię wykonali: Adam Danek, Dariusz Włoszczyk oraz Mariusz Grudecki. Realizatorem światła jest: Radosław Bujok. Za dźwięk odpowiada: Sebastian Załęski.

Premiera spektaklu odbędzie się w niedzielę, 23 marca o godz. 17:00. Bilety w cenie 35 zł są dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

aaa.[39]

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.