Kultura i Edukacja23 kwietnia 202410:52
W Gołkowicach rywalizowali o tytuł najlepszego matematyka

0
Reklama
Godów:
Szkoła Podstawowa w Gołkowicach gościła 15 kwietnia uczestników X Gminnego Konkursu Matematycznego pod patronatem Wójta Gminy Godów dla uczniów klas II i III.
O tytuł „Najlepszego matematyka” walczyło 10 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Godów. Uczestnicy konkursu wyłonieni podczas eliminacji wewnątrzszkolnych musieli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia przy rozwiązywaniu problemów matematycznych, stosowania zasad i prawidłowości matematycznych oraz bardzo dobrym wykonywaniem obliczeń.
Laureatami konkursu zostali:
1. miejsce Leon Nagy-Wasiluk z SP w Łaziskach
2. miejsce Michał Penkała z SP w Skrzyszowie
3. miejsce Iwo Zając z SP w Gołkowicach
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy matematycznej.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany