Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja15 listopada 202412:54

Mikołaj w opałach. Widowisko bajkowe z celem charytatywnym w Radlinie

Mikołaj w opałach. Widowisko bajkowe z celem charytatywnym w Radlinie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie serdecznie zaprasza 6 grudnia na wyjątkowe mikołajkowe wydarzenie dla całych rodzin – Widowisko Bajkowe pt. "Mikołaj w Opałach" w wykonaniu Grupy Artystycznej Przytup. Spektakl odbędzie się dwukrotnie: o godz. 16:00 oraz 18:30.

O widowisku

W magicznej, świątecznej opowieści elfy zapadają na tajemniczy smutek, Święty Mikołaj zmaga się z nieoczekiwanymi trudnościami i szuka pomocy, Śnieżynka tęskni za ciepłem tropikalnych wakacji, a dzieci, zainspirowane magią świąt, podejmują wyzwanie uratowania Gwiazdki!

To pełna humoru, wzruszeń i świątecznego nastroju historia, która oczaruje zarówno najmłodszych, jak i dorosłych widzów.

Cel charytatywny

Wstęp na wydarzenie jest połączony ze zbiórką charytatywną na rzecz Kacpra Sanecznika – podopiecznego Fundacji MARAFIKI. Każda przekazana złotówka wesprze leczenie i rehabilitację chłopca.

Wejściówki

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie MOK Radlin od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–16:00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć!

Specjalna atrakcja

Po każdym spektaklu na widzów czeka wyjątkowe spotkanie z Mikołajem, który będzie wręczał dzieciom prezenty! Rodzice mogą dostarczyć własne, podpisane upominki przed rozpoczęciem spektaklu, składając je za kulisy.

Nie przegap tej magicznej okazji, by wprowadzić całą rodzinę w świąteczny nastrój, a przy okazji wspomóc szczytny cel. Do zobaczenia 6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie!

bajka_2024

Autor: opr. red., źródło: MOK Radlin, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 lutego 202611:47

Wsparcie dla opiekunów i rodzin. Rusza Program Opieka wytchnieniowa edycja 2026

Wsparcie dla opiekunów i rodzin. Rusza Program Opieka wytchnieniowa edycja 2026 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Aktualności10 lutego 202612:52

Lodowisko na Trzech Wzgórzach przyciąga coraz więcej mieszkańców

Lodowisko na Trzech Wzgórzach przyciąga coraz więcej mieszkańców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Aktualności10 lutego 202612:56

Bezpieczne ferie z dzielnicowymi w Bluszczowie

Bezpieczne ferie z dzielnicowymi w Bluszczowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Sport11 lutego 202617:44

Kinga Tkocz w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. Kolejny krok w sportowej karierze wodzisławskiej biathlonistki

Kinga Tkocz w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. Kolejny krok w sportowej karierze wodzisławskiej biathlonistki  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. UKS Strzał Wodzisław
Reklama
Reklama
Aktualności11 lutego 202617:57

W ferie zimowe zmieni się rozkład jazdy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

W ferie zimowe zmieni się rozkład jazdy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności10 lutego 202614:14

Wesprzyj wodzisławski szpital – przekaż 1,5% swojego podatku

Wesprzyj wodzisławski szpital – przekaż 1,5% swojego podatku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności11 lutego 202614:14

Zmiany w organizacji ruchu na ul. 1 Maja w Mszanie od 16 lutego

Zmiany w organizacji ruchu na ul. 1 Maja w Mszanie od 16 lutego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności11 lutego 202618:53

Przetarg na termomodernizację Ośrodka Kultury w Skrzyszowie

Przetarg na termomodernizację Ośrodka Kultury w Skrzyszowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Aktualności11 lutego 202619:31

Wyjątkowy jubileusz 90. urodzin mieszkanek Pszowa

Wyjątkowy jubileusz 90. urodzin mieszkanek Pszowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Reklama
Aktualności11 lutego 202612:42

Prezydent Wodzisławia Śląskiego na Forum Bankowo-Samorządowym 2026

Prezydent Wodzisławia Śląskiego na Forum Bankowo-Samorządowym 2026 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Związek Banków Polskich
Reklama
Aktualności11 lutego 202618:04

Bezpieczeństwo w mieście w 2025 roku. Straż Miejska w liczbach

Bezpieczeństwo w mieście w 2025 roku. Straż Miejska w liczbach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności11 lutego 202619:23

Bezpieczne ferie w Rydułtowach. Edukacja i bezpieczeństwo nad wodą [FOTO]

Bezpieczne ferie w Rydułtowach. Edukacja i bezpieczeństwo nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. st. ogn. Marcin Herok, UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.