Kultura i Edukacja24 stycznia 201312:51
Łzy zagrają w Wodzisławiu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
"Agnieszka", "Narcyz", "Oczy szeroko zamknięte", "Jestem jak jestem", "Puste słowa" - to tylko niektóre przeboje zespołu Łzy, jakie będzie można usłyszeć w Wodzisławskim Centrum Kultury. Grupa wykona również swoje najnowsze piosenki. Koncert rozpocznie się 8 lutego o godz. 19.00.
Zespół Łzy nagrał 6 albumów studyjnych, wydał 22 single, nagrał 18 teledysków, zagrał tysiące koncertów w kraju i zagranicą. Swoją drogę rozpoczął z charyzmatyczną wokalistką Anią Wyszkoni. Od 2011 koncertuje z nową front woman, Sarą Chmiel.
Bilety będzie można kupić w sekretariacie WCK w cenie 40 zł. Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Wejściówki można zarezerwować pod nr tel.: 32-455-48-55.
fot. internet
Komentarze (0)
Dodaj komentarz