Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja17 marca 202522:42

Gmina Godów zaprasza amatorów malarstwa na spotkania grupy Sepia

Gmina Godów zaprasza amatorów malarstwa na spotkania grupy Sepia - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

W minioną sobotę w Ośrodku Kultury w Skrbeńsku odbył się wernisaż pierwszej wystawy Międzynarodowej Grupy Malarskiej SEPIA. Organizatorami wydarzenia były: Inicjatywa Skrbeńsko - Stowarzyszenie Integracyjne oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie. Wystawę można oglądać do najbliższej środy włącznie w Ośrodku Kultury w Skrbeńsku.

Przy okazji wernisażu wystawy warto kilka słów poświęcić Międzynarodowej Grupie Malarskiej SEPIA. Tworzą ją niektórzy uczestnicy warsztatów organizowanych w ramach Art-Pompowni, warsztatów artystycznych, działających przy Ośrodku Kultury w Godowie pod nadzorem Doroty Welcel.

W skład grupy SEPIA wchodzą malarze-amatorzy z Polski i Czech: Zuzanna Kubičkivá (Karvina), Dagmara Kičmerová (Petrovice), Monika Pohludková (Šenov), Karel Kužela (Petrovice), Wanda Jauhnická (Karvina), Gertruda Undas (Gołkowice), Irena Błaszczyk (Wodzisław Śląski), Klara Welcel (Godów), Dorota Welcel (Godów). Artyści poznali się podczas realizacji projektu malarskiego realizowanego ponad rok temu. Tworzą różnymi technikami: obrazy olejne, akwarele, grafiki, ryciny. I są otwarci na nowe osoby, które chcą spróbować swoich sił w malarstwie. - Każdemu pomożemy w rozpoczęciu swojej przygody z malarstwem - zachęca Dorota Welcel.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem przygody z malarstwem zachęcamy do udziału w spotkaniach grupy, które odbywają się w każdy czwartek o godz. 16.30 w Ośrodku Kultury w Godowie.

Autor: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 stycznia 202622:50

Lodowisko miejskie w Rodzinnym Parku Rozrywki zamknięte do odwołania

Lodowisko miejskie w Rodzinnym Parku Rozrywki zamknięte do odwołania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Aktualności27 stycznia 202612:37

34. finał WOŚP w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkańcy znów pokazali wielkie serca

34. finał WOŚP w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkańcy znów pokazali wielkie serca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności26 stycznia 202611:22

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Aktualności26 stycznia 202623:05

Samorządy alarmują w sprawie sytuacji ochrony zdrowia

Samorządy alarmują w sprawie sytuacji ochrony zdrowia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności26 stycznia 202622:45

Policjanci zabezpieczali 34. finał WOŚP

Policjanci zabezpieczali 34. finał WOŚP - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Kultura i Edukacja26 stycznia 202623:16

Ekspert od matematyki dołącza do grona prelegentów konferencji WNET

Ekspert od matematyki dołącza do grona prelegentów konferencji WNET - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności27 stycznia 202612:44

Zakończono przebudowę ul. Mszańskiej w Skrzyszowie

Zakończono przebudowę ul. Mszańskiej w Skrzyszowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Aktualności28 stycznia 202614:45

ZUS wysyła deklaracje PIT za 2025 r.

ZUS wysyła deklaracje PIT za 2025 r. - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.