Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja20 maja 202523:11

Kolorowe pawie w Grabówce – twórcze zajęcia plastyczne dla najmłodszych

Kolorowe pawie w Grabówce – twórcze zajęcia plastyczne dla najmłodszych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Lubomia:

Podczas ostatnich zajęć plastycznych w Grabówce najmłodsi uczestnicy mieli okazję rozwinąć swoją wyobraźnię i zdolności manualne, tworząc niezwykłe prace inspirowane jednym z najpiękniejszych ptaków – pawiem. Dzieci, wyposażone w kolorowy papier, bibułę, klej, nożyczki oraz inne materiały plastyczne, z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do pracy, zamieniając się na chwilę w prawdziwych artystów.

Zajęcia przebiegały w radosnej i twórczej atmosferze. Pod okiem instruktora każde dziecko miało możliwość samodzielnie zaprojektować swojego pawia, wybierając kolory, kształty i dodatki według własnego pomysłu. Efekty tej pracy były naprawdę imponujące – powstały barwne, oryginalne kompozycje, z których każda miała niepowtarzalny charakter. Jedne pawie zachwycały delikatnymi pastelowymi odcieniami, inne przyciągały wzrok intensywnymi barwami i bogactwem detali.

Zajęcia nie tylko rozwijały kreatywność i zdolności manualne dzieci, ale również uczyły cierpliwości, planowania i wyrażania emocji poprzez sztukę. Dla wielu uczestników było to pierwsze spotkanie z tematyką pawia, co dodatkowo wzbogaciło zajęcia o element edukacyjny.

Dzięki takim inicjatywom najmłodsi mieszkańcy Grabówki mają szansę na aktywne i wartościowe spędzanie czasu wolnego, a jednocześnie odkrywają w sobie pasje i talenty, które mogą rozwijać w przyszłości.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych prac i dziękujemy za ogromne zaangażowanie.

Autor: opr. red., źródło i fot: GOKSiR Lubomia, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport17 sierpnia 202522:27

Syrynia uległa beniaminkowi z Gamowa [FOTO]

Syrynia uległa beniaminkowi z Gamowa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

Beniaminek z niewielkiego Gamowa, liczącego nieco ponad czterystu mieszkańców, zapisał piękną kartę w historii lokalnej piłki nożnej. W spotkaniu rozegranym na boisku KS Rafako Racibórz drużyna LKS Gamów pokonała Naprzód Syrynia, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach III Ligi Śląskiej. 

(greh)
Sport17 sierpnia 202523:59

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Za nami weekend pełen piłkarskim emocji. Do gry dołączyły kolejne zespoły. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.