Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja26 marca 201511:02

Deutschtag – Dzień Języka Niemieckiego w G1

Deutschtag – Dzień Języka Niemieckiego w G1  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W Gimnazjum nr 1 w Wodzisławiu Śląskim 20 marca odbył się Dzień Języka Niemieckiego - Deutschtag, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych. Jednakże w tym roku formuła zabawy była odmienna od tych, które miały miejsce w poprzednich latach. 

W tym roku młodzież miała za zadanie przede wszystkim wykazać się kreatywnością i twórczym podejściem do tematu, którym było przygotowanie spektaklu teatralnego w języku niemieckim na podstawie otrzymanego scenariusza wybranej baśni Braci Grimm. Uczniowie mieli przy tym dużo uciechy, podzielili się rolami, wcielili się nie tylko w role bohaterów baśni, ale także w role reżyserów, scenarzystów i kostiumologów.

Autor: Joanna Mrozek,Teresa Seifert, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 sierpnia 202512:39

THE END Magicznej Plaży w Bukowie. Co dalej z terenem przy akwenie?

THE END Magicznej Plaży w Bukowie. Co dalej z terenem przy akwenie? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. R. Ambroziewicz/arch. portalu
Reklama
Sport16 sierpnia 202523:31

Unia Racibórz lepsza od Płomienia z Połomi [FOTO]

Unia Racibórz lepsza od Płomienia z Połomi [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

W sobotnie popołudnie na boisku przy ulicy Srebrnej w Raciborzu odbyło się spotkanie drugiej kolejki III grupy klasy okręgowej, w którym miejscowa Unia podejmowała Płomień Połomia. Oba zespoły przed tym starciem miały na koncie po trzy punkty, jednak to raciborzanie zajmowali wyższą lokatę dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Już sama oprawa wejścia zawodników na murawę mogła się podobać – drużyny i trójkę sędziowską wyprowadziły dziecięce grupy MKS Unii Racibórz.

(greh)
Sport17 sierpnia 202522:27

Syrynia uległa beniaminkowi z Gamowa [FOTO]

Syrynia uległa beniaminkowi z Gamowa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

Beniaminek z niewielkiego Gamowa, liczącego nieco ponad czterystu mieszkańców, zapisał piękną kartę w historii lokalnej piłki nożnej. W spotkaniu rozegranym na boisku KS Rafako Racibórz drużyna LKS Gamów pokonała Naprzód Syrynia, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach III Ligi Śląskiej. 

(greh)
Reklama
Sport17 sierpnia 202523:59

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Za nami weekend pełen piłkarskim emocji. Do gry dołączyły kolejne zespoły. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.