Kultura i Edukacja17 czerwca 201507:28
Gimnazjum w Pszowie zaprasza na grę miejską. "Zagraj ze mną w tolerancję"

0
Reklama
Pszów:
Gimnazjum w Pszowie 25 czerwca o godz. 10.00 organizuje grę miejską pod nazwą „Zagraj ze mną w tolerancję”.
Gra miejska jest częścią projektu edukacyjnego klas II Gimnazjum w Pszowie jest ona adresowana do uczniów pszowskich palcówek (przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjum i szkoły zawodowej). Tematem gry jest funkcjonowanie różnych grup społecznych np. osób niepełnosprawnych, imigrantów oraz ich prawa i organizacje pomagające im.
Warunkiem wzięcia udziały w grze jest wypełnienie karty zgłoszenia i oświadczeń oraz przesłanie ich faxem lub dostarczenie osobiste do Gimnazjum w Pszowie (nr fax 32 4557822) do 20 czerwca. Szczegółowe informacje znajdują się w poniższych załącznikach.




























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz