Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja19 lipca 201509:10

Zabierz książkę na wakacje i wygraj ciekawe nagrody

Zabierz książkę na wakacje i wygraj ciekawe nagrody - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

Bezchmurne niebo, słońce, piasek i szum morza – do pełni szczęścia trzeba dodać jeszcze tylko dobrą książkę, która umili każdy wyjazd. Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez lektury biblioteka w Rydułtowach przegotowała specjalny konkurs.

Niezależnie od tego czy książka towarzyszy nam na co dzień, czy tylko od święta - wakacje to dobry czas, żeby nadrobić czytelnicze zaległości. Szum morza i spokojna atmosfera wakacji sprzyjają pochłanianiu wydawniczych nowości. Dobra książka to nieodzowny element każdych wakacji. W walizce na pewno znajdzie się miejsce na dobry kryminał, romans, a może poradnik czy pozycję popularnonaukową. Warto zabrać ze sobą na wakacyjny wypoczynek chociaż jedną książkę, a jeśli jest to wyjazd daleko poza granice naszego kraju, warto także zrobić zdjęcie z książką i przesłać je na adres Biblioteki im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Rydułtowach. Konkurs, który skierowany jest do zarejestrowanych czytelników promować ma czytelnictwo nie tylko w domu i miejscu zamieszkania, ale przede wszystkim tam, gdzie czytanie dobrej książki przysparza wiele przyjemności - na wakacjach. 

Każdy robi zdjęcia na wakacjach. W dobie aparatów cyfrowych fotografie są niezwykle popularne. Aby wziąć udział w konkursie nie potrzeba żadnego profesjonalnego sprzętu. Wystarczy zwykły aparat kompaktowy lub telefon komórkowy. Konkurs podzielono na dwie kategorie: 
1. Najdalsza odległość wakacyjnego wyjazdu z książką w walizce. 
2. Najlepsze artystycznie zdjęcie z ulubioną książką. 

Jedynym warunkiem koniecznym do tego, aby wziąć udział w konkursie jest odebranie z biblioteki specjalnej zakładki, którą należy umieścić w widocznym miejscu. Bez niej nawet najpiękniejsze zdjęcie nie będzie brane pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu, a można w nim wygrać ciekawe nagrody. 

Jury składać będzie się z 3 osób: 
Kornelia Newy - Burmistrz Miasta Rydułtowy 
Patrycja Młynarczyk - fotograf 
Marek Pośpiech - artysta 

Fotografie o wymiarze 15x20 należy złożyć lub przesłać na adres biblioteki (ul. Mickiewicza 33, 44-280 Rydułtowy) do 30 października 2015. 

Autor: UM Rydułtowy, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności3 grudnia 202512:43

Kandydaci na asystentów osób z niepełnosprawnościami poszukiwani

Kandydaci na asystentów osób z niepełnosprawnościami poszukiwani - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 grudnia 202511:44

Lepsze podróże pociągiem z wygodnej stacji Rydułtowy

Lepsze podróże pociągiem z wygodnej stacji Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Materiał prasowy, fot. screen Google Maps
Aktualności4 grudnia 202510:57

Szkolenie z obrony cywilnej dla pracowników starostwa. Doskonalenie kompetencji w zakresie reagowania kryzysowego

Szkolenie z obrony cywilnej dla pracowników starostwa. Doskonalenie kompetencji w zakresie reagowania kryzysowego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności3 grudnia 202520:17

Nabór do programu Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością

Nabór do programu Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 grudnia 202513:26

Podziel się smakiem świąt – konkurs na najsmaczniejszy świąteczny przysmak w Wodzisławiu Śląskim

Podziel się smakiem świąt – konkurs na najsmaczniejszy świąteczny przysmak w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności5 grudnia 202513:37

6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA]

6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com/gpointstudio
Kultura i Edukacja3 grudnia 202519:52

Nowa pracownia robotyki i programowania w Szkole Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim

Nowa pracownia robotyki i programowania w Szkole Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. FB/SP 1 Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja4 grudnia 202511:20

XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Cantemus rozstrzygnięty

XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Cantemus rozstrzygnięty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności4 grudnia 202511:10

31 grudnia Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego będzie nieczynny

31 grudnia Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego będzie nieczynny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Aktualności3 grudnia 202520:00

Badanie dla zdrowia i czystego powietrza w Radlinie

Badanie dla zdrowia i czystego powietrza w Radlinie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Radlin
Reklama
Aktualności4 grudnia 202511:36

Pszów: oddaj krew podczas Jarmarku Świątecznego

Pszów: oddaj krew podczas Jarmarku Świątecznego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Aktualności5 grudnia 202513:29

Perłowy Kiermasz Świąteczny w Galerii Karuzela

Perłowy Kiermasz Świąteczny w Galerii Karuzela - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności5 grudnia 202513:03

Świąteczny Jarmark i zbiórka charytatywna w Jedłowniku

Świąteczny Jarmark i zbiórka charytatywna w Jedłowniku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.