Dzień dziecka w Mszanie

Z okazji Dnia Dziecka nasze ośrodki kultury przygotowały atrakcje zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. 1 czerwca o godzinie 9.30 każdy chętny może przyjść do Wiejskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Połomi, gdzie aktorzy Studia Małych Form Teatralnych Art-Re z Krakowa wystąpią ze spektaklem „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.
Wstęp na przedstawienie jest darmowy. – Oprócz teatrzyku na dzieci będzie też czekał słodki poczęstunek – zaprasza Aleksandra Wita z WOKiR Połomia.
Także 1 czerwca, ale o godzinie 11.00, krakowscy aktorzy wystąpią dla dzieci w Mszanie. W tutejszym Wiejskim Ośrodku Kultury i Rekreacji dadzą przedstawienie pt. „Legenda o Smoku Wawelskim”. Wstęp również jest wolny.
A to nie koniec atrakcji w Mszanie. 5 czerwca z okazji Dnia Dziecka na terenie przy ośrodku kultury odbędzie się tradycyjny letni festyn. - Zapraszamy całe rodziny. Będzie coś i dla starszych, i dla młodszych – mówi Beata Pogorzelska z WOKiR Mszana.
Impreza rozpocznie się o godzinie 15.30. Dla dzieci przewidziano konkursy i zabawy, maluchy będą też mogły do woli i za darmo wyskakać się na dmuchanych zamkach. Gości bawić będzie duet Bahamas, następnie grupa Happy Follk, a wieczorem do tańca przygrywać będzie zespół Coral. Zapraszamy!
Urząd Gminy Mszana
Fot. internet

![WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773047942fotob-2047-.jpg)
![Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773048746648277744-1851197505619645-6772655679426173805-n-.jpg)
















![Pobiegli Tropem Wilczym. Uczniowie z Połomi i Mszany uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych [FOTO] Pobiegli Tropem Wilczym. Uczniowie z Połomi i Mszany uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773134333649534681-1446184910883071-8901414856105131996-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz