Kultura i Edukacja22 kwietnia 201810:48
Wodzisławski Ekonomik kuźnią kulinarnych talentów! Kolejny konkurs z sukcesami

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, Klaudia Kiełkowska i Kacper Luleczko po raz kolejny udowodnili, że gotują z pasją i są w tym najlepsi.
12 kwietnia uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie "Gotuj z pasją" w Wiśle. Ich zadaniem było, aby na jednym talerzu podali dania składające się z podrobów, kiszonek i owoców polskiego sadu. - Świetnie sobie poradzili z tym zadaniem, Jury miało problem z wyłonieniem zwycięscy. Nasi uczniowie zajęli I i II miejsce. Ich dania dzieliły niuanse, jak to powiedział jeden z sędziów, a różnica w punktach to zaledwie 0.5 – podsumowuje Monika Guz-Wszołek, nauczycielka przedmiotów gastronomicznych.























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz