Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja28 stycznia 201911:43

Kolejny sukces drużyny artystycznej wodzisławskiego ZST

Kolejny sukces drużyny artystycznej wodzisławskiego ZST - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Zdobycie finału w prestiżowym konkursie “Pojedynek na słowa” okazało się niewystarczające dla drużyny artystycznej wodzisławskiego ZST.

W środę 16 stycznia drużyna - w nieco innym składzie - została laureatem znanego w regionie przeglądu przedstawień bożonarodzeniowych “Radlińskie Betlejki”, zdobywając I nagrodę. Widzowie mogli podziwiać niezwykły talent aktorski uczniów ZST na gali nagrodzonych, która odbyła się 20 stycznia w MOK-u, w Radlinie.

W przedstawieniu udział wzięli:

Oliwia Bodanko
Wiktoria Gonsior
Paulina Kałuża
Szymon Jęczmionka
Rafał Małysa
Bartosz Nitsche
Piotr Skatulla

Opiekunami artystycznymi zespołu byli Ilona Bazan oraz Paweł Kontny.

Autor: Materiał nadesłany, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności13 września 202513:02

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO]

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Poprzedni weekend upłynął w gminie Godów pod znakiem dziękczynienia za tegoroczne plony oraz świętowania 250-lecia Skrbeńska. To były piękne i udane dożynki, które w Skrbeńsku i całej gminie będzie się jeszcze długo wspominać.

UG Godów, fot. Franek Brzoza
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202512:48

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Aktualności14 września 202513:28

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO]

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

Od wczesnych godzin porannych Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego prowadzi obserwację poziomu wód w rowach melioracyjnych oraz w lokalnych potokach. Intensywne opady deszczu, które wystąpiły w regionie, spowodowały znaczny wzrost stanu wód, co stwarza ryzyko podtopień w newralgicznych miejscach.

opr. red., fot. FB/GMna Mszana
Reklama
Aktualności13 września 202512:27

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 września 202512:33

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności13 września 202521:34

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo!

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku
Reklama
Aktualności14 września 202513:47

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów
Sport14 września 202523:19

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.