Kultura i Edukacja29 kwietnia 201912:47
Niezwykły Koncert Wielkanocny mszańskiej orkiestry w kościele w Połomi

0
Reklama
Mszana:
Przy wypełnionych do ostatnich miejsc ławkach odbył się wczoraj w połomskim kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny niezwykły Koncert Wielkanocny.
Wystąpiła Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana pod dyrekcją Aleksandra Knury z solistami: Emilią Szczypką i Rafałem Kozikiem oraz rybnicki zespół 6na6. Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie. Wrażenia były niezapomniane. Czekamy na więcej.






































![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz