Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja1 września 202311:17

Pszowscy nauczyciele z awansami

Pszowscy nauczyciele z awansami - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

Powierzenie funkcji dyrektora oraz awanse zawodowe otrzymali przed rozpoczęciem roku szkolnego nauczyciele w pszowskich szkołach i przedszkolach. Uroczystość odbyła się w poniedziałek, 28 sierpnia, w Urzędzie Stanu Cywilnego.

- Wszyscy wiemy, że zmiany są nieodłącznym elementem naszego życia. To one czynią je ciekawszym i bardziej atrakcyjnym, gwarantują rozwój. Ta świadomość nie jest jednak w stanie uchronić nas przed tym, co w takiej sytuacji odczuwamy. Bo oprócz ciekawości, – co dalej, każda zmiana wywołuje w nas nostalgię, żal związany z przemijaniem, wdzięczność za tym, co było, ale też niepewność odnośnie jutra. Rodzi w nas refleksję na temat ludzkiej egzystencji - tymi słowami Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświaty Mirella Ogrocka przywitała Burmistrza Czesława Krzystałę, Przewodniczącą Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu Jolantę Lis, dyrektorów placówek przedszkolnych i szkolnych oraz nauczycieli, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.

Uroczystość odbyła się w poniedziałek 28 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pszowie. Burmistrz Miasta wręczył powierzenia pełnienia funkcji dyrektora Przedszkola nr 2 im. Pszowskich Krasnali Katarzynie Taszarek oraz Jolancie Handziuk- dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Pszowie.

8 nauczycieli uzyskało stopień nauczyciela mianowanego. Akty nadania zostały wręczone przez Czesława Krzystałę i Jolantę Lis następującym nauczycielom: Dorocie Weingart (P1), Dominice Sobańskiej (P4), Annie Kałusek (SP2), Annie Jasiek, Hannie Łopacz, Karolinie Matuszek (SP3), Teresie Milion i Marzenie Skaba (SP4).

Autor: UM Pszów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.