Kultura i Edukacja29 sierpnia 201415:31
Radośnie pożegnali ostatni dzień wakacji

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Za nami już druga odsłona „Artystycznego Podwórka” i tym razem nie brakowało gier i zabaw dla uczestników tego wydarzenia. Mimo, iż impreza ta została przesunięta o kilka dni z powodu deszczowej pogody to nie spowodowało to mniejszej frekwencji. Uczestnicy z uśmiechem na twarzy pożegnali wakacje! Organizatorem tego wydarzenia było Wodzisławskie Centrum Kultury z pomocą Teresy Rybki natomiast partnerem festynu była spółdzielnia mieszkaniowa „Marcel”.





















































![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz