Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport18 września 201509:54

W Marklowicach pobiegną na nartorolkach

W Marklowicach pobiegną na nartorolkach  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Marklowice:

W najbliższy weekend, 19 i 20 września, w Marklowicach odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Uczniowskich Klubów Sportowych w Biegach na Nartorolkach oraz rozegrany zostanie Puchar Śląska. Impreza, jak co roku ma być okazją do rozpoczęcia przygotowań do sezonu zimowego, a także ma popularyzować narciarstwo biegowe. 

W obydwu dniach zawodów uczestnicy rywalizować będą stylem dowolnym na losowanych - dostarczonych przez organizatorów - nartorolkach. Pierwszy dzień rywalizacji (sobota) to Mistrzostwa UKS-ów. W tym dniu na starcie zobaczymy zawodników startujących w kategoriach juniorów/ek (roczniki 2000 - 2004), którzy będą rywalizować na dystansach 2 i 4 kilometrów stylem dowolnym ze startu interwałowego co 30 sekund. W niedzielę rozegrany zostanie Puchar Śląska dla kategorii wiekowych senior, junior A,B i C. Zawodnicy pobiegną również stylem dowolnym jednak na zdecydowanie dłuższych dystansach. Odległości tego dnia wyniosą od 6 do 12 kilometrów.

Poniżej program zawodów:
- 18.09.2015, godz.: 18:00 - odprawa techniczna i losowanie w Biurze zawodów
- 19.09.2015, godz.: 8.30 - trening oficjalny na trasach
- 19.09.2015,. godz.: 09:00 - start pierwszego zawodnika styl łyżwowy
- 19.09.2015, godz.: 12.30 - dekoracja i wręczenie nagród za pierwszy dzień
- 19.09.2015, godz.: 18:00 - odprawa techniczna i losowanie w Biurze zawodów
- 20.09.2015, godz.: 8.30 - trening oficjalny na trasach
- 20.09.2015, godz.: 09:00 - start pierwszego zawodnika styl dowolny
- 20.09.2015, godz.: 14:30 - dekoracja i wręczenie nagród i zamknięcie zawodów

Biuro zawodów: Gimnazjum Marklowice, ul. Wyzwolenia 152, 44-321 Marklowice. Kontakt: tel./fax: ( 48 32) 455 00 28. Organizatorem zawodów jest Międzyszkolny Klub Sportowy Marklowice, który uzyskał wsparcie finansowe ze Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląski.

Więcej informacji na www.umks.marklowice.pl

fot. biegowkiwesola.org

Autor: MK, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności30 czerwca 202510:00

Odszedł człowiek służby. Druh Rajmund Menżyk na wiecznej warcie

Odszedł człowiek służby. Druh Rajmund Menżyk na wiecznej warcie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: OSP Radlin II
Reklama
Sport30 czerwca 202508:48

Sukces zawodników KS Stein Academy na Copa Silesia 2025

Sukces zawodników KS Stein Academy na Copa Silesia 2025 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KS Stein Academy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport1 lipca 202510:09

Sprawdzony trener, nowe wyzwania. Unia Turza Śląska znów pod wodzą Marka Hanzela

Sprawdzony trener, nowe wyzwania. Unia Turza Śląska znów pod wodzą Marka Hanzela - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło i fot: KS Unia Turza Śląska
Reklama
Aktualności30 czerwca 202512:31

ABC bezpiecznych wakacji 2025

ABC bezpiecznych wakacji 2025 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Katowice, fot. pexels.com/Alex P
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.